İş İlanları – Banka Sınavları

İzmir Valiliği 11 İlçede Görevlendirmek Üzere 750 Bekçi Alımı Yapıyor!

İzmir Valiliği İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan Türkiye geneli Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımlarına istinaden 11 ilçesinde görevlendirmek üzere 750 kişi işe alacak. İzmir Valiliğinin bekçi alımı ilgili tüm detaylara haberimizden erişebilirsiniz..

İzmir Valiliği İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan Türkiye geneli Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımlarına istinaden 11 ilçesinde görevlendirmek üzere 750 kişi işe alacak. İzmir Valiliğinin bekçi alımı ilgili tüm detaylara haberimizden erişebilirsiniz.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 09 Kasım 2017 tarihli yapılmış duyuruya göre İzmir Valiliği bünyesine çarşı ve mahalle bekçisi alacak. İzmir Valiliği bünyesine alım yapacak olduğu kadrolar için adaylardan en az lise mezunu veya dengi okul mezunu olmaları şartı arayacaktır. Adaylar başvuru işlemlerini gerçekleştirdikten sonra İzmir Valiliği tarafından yapılacak olan sözlü sınava katılacaklardır. Sözlü sınavda başarılı olan adaylar yazılı sınava davet edilecek olup, yazılı sınavdan da başarılı olan adaylar İzmir Valiliği tarafından Asil ve Yedek listesine yerleştirilecektir.

ADAYLARDAN ARANACAK ŞARTLAR NELERDİR?

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ