İş İlanları – Banka Sınavları

İstanbul Kadıköy Belediyesi KPSS’siz Kamu Personeli Alımı Yapıyor!

İstanbul Kadıköy Belediyesi personel alımı yapacağını belirtti. Devlet Personel Başkanlığı tarafından duyurusu yapılmış olup İstanbul Kadıköy Belediyesi sözleşmeli olarak personel alacak. İşte detaylar.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olan duyuruya göre, İstanbul Kadıköy Belediyesibünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 1 kişilik boş kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı gerçekleştirecek. İstanbul Kadıköy Belediyesi 5393 sayılı Belediye Kanunun 49. maddesi uyarınca tam zamanlı sözleşmeli olarak Üniversitelerin Tarih Bölümlerinden mezun olmak şartı ile 1 adet Eğitmen alımı yapacak. Buna göre başvuru şartlarını taşıyan ve başvurusunu yapmış olan adaylara İstanbul Kadıköy Belediyesi tarafından sözlü sınav yapılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI:

İstanbul Kadıköy Belediyesi personel alım ilanına başvuruda bulunacak olan adaylar, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık durumu olmamak, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak, herhangi bir başka kurumda sözleşmeli olarak çalışmıyor olmak, en az 5 yıl öğretmenlik tecrübesi olmak ve bunu belgelemek, Pedagojik Formasyona sahip olmak ve İstanbul Kadıköy ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

İlanın Kılavuzuna Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ