İş İlanları – Banka Sınavları

İş-Kur 3 Bin 500 Kişilik Geçici İşçi Alımı Yapacak

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yapılan açıklamada çeşitli kamu kurumlarında istihdam edilmek üzere 3 bin 500 kişilik personel alımı yapacaktır. Erzurum’da İş-Kur tarafından Eylül ve Ekim ayları içerisinde 3 BİN 500 kişi istihdam edilecek. Alınacak olan işçilerin başvuruları 28 Eylül’de başlayacak ve 7 Ekim’e kadar da devam edecektir.

Erzurum’da İŞKUR tarafından istihdam edilecek olan bu geçici işçiler 9 aylık bir süreyle farklı kamu kurumlarında farklı kadrolarda görevlendirilecek. Vasıfsız İşçi statüsünde görev alacak olan personeller arasında yer almak isteyenlerin bu belirtilmiş olan tarihler arasında başvurusunu yapması gerekmektedir.

[error]Erzurum İŞKUR İl Müdürü tarafından yapılan açıklamaya göre ilin farklı bölgelerinde işsizliğin yoğun olduğu yerlerde vatandaşlara iş imkanı sunmak amacıyla bu şekilde bir alım yapılacağını belirtti.[/error]

İŞÇİ ALIMINDA ARANAN ŞARTLARI İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ.

ALINACAK OLAN PERSONELLERDE ÖNCELİKLER

Erzurum İli İŞKUR Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak olan geçici işçilerde öncelik olarak 35 yaş üstü iş bulmakta zorlanan kişiler,kadınlar,eski hükümlü olanlar ve engelliler olacaktır.

Başvuru yapacağınız ilanlar gelir gelmez sizlere aktaracağız. Şunu belirtmekte fayda var ki başvuralar için www.iskur.gov.tr adresinden veya kurumumuza şahsen başvuru yapılması gerekiyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ