İş İlanları – Banka Sınavları

İŞ-KUR 2 Bin Kişilik Geçici İşçi Alımı

İŞ-KUR 2 Bin Kişilik Geçici İşçi Alımı

Türkiye İş Kurumu bu ilde yapacağı alımlarla 2 bin kişilik geçici işçi alımı gerçekleştirecektir. Geçici olarak istihdam edilen personeller 8 ay boyunca çalışacaklar. Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü bu ilde 2 bin kişiye tam 8 ay boyunca iş verecek. Batman (İŞ-KUR) toplam bütçesi 23 milyon TL olan dev bir istihdam projesi ile işsizleri sevindirecek.

İŞKUR Batman İl Müdürlüğü, toplum yararına çalışma programları kapsamında 2 bin kişiyi istihdam edecek. Programlardan faydalanacak kişilerin 8 ay boyunca başta Milli Eğitim Müdürlüğü olmak üzere çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarında toplum yararına işlerde çalıştırılacakları açıklandı.

Projelere başvuru şartları için aşağıdaki görsele tıklayın.

Konuyla ilgili açıklama yapan İŞKUR Müdürü Besim Eviz, “Toplum yararına programlarla ilgili çalışmalarımızı büyük bir titizlikle hazırladık ve nihayete erdirdik. Vatandaşlarımıza kolaylık sağlamak amacıyla tüm projelerin başvurularını iş ve meslek danışmanı arkadaşlarımız aracılığı ile 1 Ekim-10 Ekim tarihleri arasında Batman Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünde veya www.iskur@gov.tr adresi üzerinde elektronik ortamda yapılabilir.

İŞKUR olarak bu programlarda katılım şartlarını belirlerken işgücü piyasasındaki arz talep dengeleri gözetilmiş ve ilimiz insan kaynağının doğru yönlendirilmesi ve yönetilmesi önemsenmiştir” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Advertisment ad adsense adlogger