İş İlanları – Banka Sınavları

İş Bankası Personel Alımı 2016

İş Bankası her sene olduğu gibi 2016 yılı içinde memur, uzman yardımcısı, müfettiş yardımcısı ve güvenlik görevlisi pozisyonunda çalışmak üzere açık kontenjanlara personel alımı yapacak. İşte aranan şartlar, başvuru tarihleri ve gerekli nitelikler.

İş Bankası her sene yeni açtığı şubeleri ile Türkiye’nin en önde gelen bankaları arasında bulunmaktadır. Binlerce memur ve güvenlik görevlisi çalışanı ile yeni iş imkanları veren İş Bankası 2016 yılında da iş başvurularını kabul etmekte ve bünyesinde çalışmak üzere uygun gördüğü adaylara iş imkanı sunmaktadır. İlgili bölümlerden mezun olan adaylar İş Bankası bünyesinde banka memuru pozisyonunda çalıştığı gibi KPSS puanı yüksek olup bankanın açtığı sınavlardan da yüksek alan adaylar ilk senesinde müfettiş yardımcılığı gibi yüksek pozisyonlarda işe alınmaktadır.

Müfettiş Yardımcısı ve Uzman Yardımcısı Olmak İçin Gereken Şartlar

İş Bankası resmi internet sitesinde 28 Mayıs 2016 tarihinde müfettiş yardımcılığı pozisyonunda çalışmak isteyen adaylara sınav yapacağını duyurdu. Yapılacak olan sınav hakkında ve alınacak olan personellerde gereken nitelikler konusunda bilgilerde resmi duyuruda belirtilmiştir. Pozisyona başvurmak için aşağıdaki niteliklere sahip olmanız gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyet Vatandaşı olmanız gerekiyor. İngilizce, Almanca ve Fransızca gibi dillerin birisine çok iyi derecede hakim olmanız ve diğer dilleride asgari seviyede bilmeniz gerekiyor. 30 yaşını doldurmamış olmanız gerekiyor. Erkekler için a skerlik ile ilgili bir sıkıntınız olmamalı ya da minimum 2 yıl tecil ettirmiş olmalısınız Üniversitelern lisans, yüksek lisans ya da doktora bölümlerinden mezun olmuş olmalısınız Daka önce başka bir bankanın müfettiş yardımcılığı/uzman yardımcılığı sınavının mülakat bölümünden kaldıysanız pozisyona başvuru yapamazsınız Sağlık sorunlarınız olmamalıdır İnsan ilişkileriniz çok iyi olmalı ve seyahat konusunda hiçbir engelinizin bulunmaması gerekmektedir

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ