İş İlanları – Banka Sınavları

İş Bankası Personel Alım İlanı!

İş Bankası Personel Alım İlanı!

İş arayan memur adayları bu habere dikkat! İş Bankası Personel Alım İlanı yayınladı. Peki bu alım hangi kadrolarda ve nasıl yapılacak? İşte tüm detaylar…

İş Bankası 2016 personel alımı kapsamında bilgi teknolojileri sistem uzmanı alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İŞ Bankası personel alım sınavı için son başvuru 2 Mayıs 2016 olarak açıklandı.

İş Bankası 2016 personel alımı kapsamında yayınladığı duyuru ile bünyesinde görev alacak sistem uzmanı için sınav gerçekleştireceğini paylaştı. İş Bankası sistem uzmanı alımı kapsamında 7 Mayıs 2016 tarihinde sınav düzenlenecek. Personel alımı için başvuruda bulunacak olan adaylar 2 Mayıs 2016 tarihine kadar başvuruda bulunabilecekler. İş Bankası başvuruda bulunan adayların tamamına sınav için davetiye göndermeyecek. Başvuruların değerlendirilmesi sonucu uygun olan adaylara sınav davetiyesi gönderilecek.

İş Bankası Personel alımı için başvuruda bulunacak olan adayların 30 yaşını doldurmamış olması şartı aranıyor. İŞ Bankası alım kapsamında başvuruda bulunacak olan adayların bilgisayar, yazılım, elektrik-elektronik, bilişim ve enformatik alanlarındaki bölümlerinden mezun olması gerekiyor.

Adaylar sınav başvurularını İş Bankası İnsan Kaynakları internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak gerçekleştirecek. Adaylar sınav ile ilgili tüm gelişmeleri başvuru durum takip linkinden takip edebilecekler. İş bankası Personel alımı ile ilgili tüm detaylara aşağıda bulunan ve iş Bankası tarafından yayınlanan ilan metninden erişim sağlayabileceksiniz.

Başvuru Koşulları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Çok iyi derecede İngilizce bilmek ve TOEFL (IBT)* sınavından en az 85 puan almış olmak, Başvuranlar, seviye tespit sınavından aldığı notu 31.12.2016 tarihine kadar geçerliliğini koruyan bir sınav sonuç belgesiyle belgelendirmelidir. Yabancı dil sertifikaları mülakat aşamasında ibraz edilmelidir.

Yazılı sınav tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak,7 Mayıs 1986 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en erken Ağustos 2017 celp dönemine kadar tecil ettirmiş olmak, Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 2016 Mayıs ayı içinde terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen bilgisayar, yazılım, elektrik-elektronik, bilişim ve enformatik alanlarındaki bölümlerinden mezun olmak, (İlgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir. Lisans son sınıf öğrencilerinin en geç 2016 Haziran ayı içinde mezun olup bu durumu aynı tarih itibariyle belgeleyebilmeleri gerekmektedir.

Daha önce, Bankamızın yaptığı sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak, Daha önce yapılan Bilgi İşlem ve Yazılım Uzmanlığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak. Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, İşe alım aşamasında tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.

Kamu haklarından yoksun bulunmamak, Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak, Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Advertisment ad adsense adlogger