İş İlanları – Banka Sınavları

İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi Alımı 2015

İş Bankası 2015 yılı alımları arasında bankasının Güvenlik personeli ihtiyacını gidermek adına özel güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirecektir.

İstanbul Anadolu Yakasında yer alan şube ve genel müdürlük birimlerinde görevlendirilmek üzere özel erkek güvenlik görevlisi alımı yapacaktır. Alımlarını sınav ile yapacak olan İş Bankası, yazılı sınavını 11 Ağustos 2015 günü ve onu takip eden günlerde yapacaktır. Bu alımlara katılmak isteyenler makalemizde yer alan bilgileri takip edebilir ve güncel iş ilanı hakkında kolayca bilgi alabilirler.

ŞARTLAR

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
– 7 Temmuz 1987 ve sonrasında doğmuş olmak,
-İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak,
– En az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak,
– Daha önce İş Bankası sınavlarında başarısız olmamış olmak,
– En az 175 cm boya sahip olmak,
-Daha önce Bankamızca yapılan Özel Güvenlik Görevlisi, Şoför, Takip Memuru veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) Alım Sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak
– Sağlık durumunun yerinde olduğunu herhangi bir sağlık kuruluşundan belgelemek şartlarını yerine getirenler şartları yerine getirmiş sayılacaktır.

İŞE ALIM SÜRECİ
İşe alım süreci içerisinde 4 adet kademe bulunmaktadır. Bu kademeler sırası ile:

BAŞVURUDİKKAT TESTİ VE ÇALIŞMA STİLLERİ ENVANTERİMÜLAKATBELGE HAZIRLAMA

BAŞVURU

Sınav için başvurular 5 Ağustos 2015 günü saat 10:00’a kadar yapılacak olup, başurular ik.isbank.com.tr adresi üzerindeki İş Başvuru Formu üzerinden yapılacaktır. Başvuru formu üzerindeki alanların eksiksiz bir şekilde doldurulmuş olup, tüm bilgilerin doğru bir şekilde verilmiş olması gerekmektedir.

İş Bankası tarafından yapılacak olan Erkek Özel Güvenlik Görevlisi alımı hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler aşağıda yer alan link adresini kullanabilirler.

http://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Documents/11%20Ağustos%202015%20ÖGG%20ERKEK%20Broşür.pdf

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ