İş İlanları – Banka Sınavları

İş Bankası Memur Alımı İçin Sınav Düzenliyor

İş Bankası Memur Alımı İçin Sınav Düzenliyor

Türkiye İş Bankası yeni bir memur alım sınav ilanı yayınlayarak 7 Ekim 2015 günü sınav yapacağını duyurdu.

İş Bankası Memur Alımı İçin Sınav Düzenliyor Genç iş ortakları arıyoruz başlıklı ilanda sınav yerinin İstanbul olacağı ve 7 Ekim 1985 sonrası doğum tarihi olan adayların sınava kabul edileceği belirtildi. Bankanın daha önce düzenlediği Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat ve değerlendirme merkezi aşamasında başarısız sayılmamış olan adayların başvurularının kabul edileceği ise bir diğer önemli kriter olarak gözlemledik.

İş Bankası Memur Alımı İçin Sınav Düzenliyor ilanında Memur alım sınavı için son başvuru tarihinin 30 Eylül  2015 Çarşamba gününün duyurulduğu sınav için sınav başvuruları İnternet üzerinden alınacak olup sınav yeri ise İstanbul ili olarak belirlenmiş ve diğer iş pozisyonlarında olduğu gibi memur alımı için de ikamet zorunluluğu olduğu unutulmamalıdır.

İş Bankası Memur Alımı İçin Sınav Düzenliyor ‘da iş başvuru süreciyle ilgili olarak aşağıdaki 4 adımın takip edilmesi istenmiştir;
is bankasi memur alimi

Genel Hükümler;

  • Görev teklifleri kadro ihtiyacı oluşacak şubeler için yapılacaktır.
  • Sadece uygun bulunan adaylara sınav daveti gönderilecektir.
  • Sistem sadece başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir.
  • Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular 2 Ekim 2015 Cuma günü saat 18:00’den itibaren İş Başvuru Formunda yer alan Başvuru Durum Takip alanından yapılacaktır.
  • İşe alım süreci sonucunda uygun bulunan adaylara, Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda görev teklifi yapılarak, işe alım aşamasının bir parçası olan belge hazırlama süreci başlatılacaktır. Bu belgeler üzerinden yapılacak değerlendirme sonucunda uygun bulunan adayların işe alımı gerçekleşecektir.

SINAV KILAVUZU İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Advertisment ad adsense adlogger