İş İlanları – Banka Sınavları

İş Bankası memur alımı başvuruları başladı 12 Ekim 2016

İş Bankası tarafından çok sayıda memur alımı yapılacağı ilan edildi. İŞ Bankası Türkiye genelindeki şubelerinde görevlendirmek üzere memur alımı yapacak. İş Bankasının çağrı merkezi memuru alımı için başvurular başladı.

İş Bankası Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Konya ve Samsun bölgelerinde bulunan şubelerine çok sayıda memur alımı gerçekleştirecek. İş Bankası çağrı merkezi memuru alımına başvuruların 26 Ekim 2016 Çarşamba günü saat 18:00’da sona ereceği açıklandı. Alımlarda KPSS puan şartı aranmayacak.İş bankasının memur alım sınavı ise 5 Kasım 2016 tarihinde memur alınacak bölgelerde yapılacak. İş Bankası memur alımlarına başvuru yapabilmek için; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 5 Kasım 1986 ve sonrası doğmuş olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak ve kamu haklarından yoksun olmamak şartları aranıyor.

Ayrıca başvuru yapılacak bölge illerinde ikamet etmek gerekiyor.İş bankası memur alımlarına 4 yıllık üniversitelerin Aktüerya, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi, Finans, Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İstatistik, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Matematik, Muhasebe, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret bölümlerinden mezun olan adaylar başvuru yapabilecekler.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ