İş İlanları – Banka Sınavları

İş Bankası Memur Alımı

İş bankası memur alımı gerçekleştiriyor. Düzenleyeceği sınavla beraber memur alımı yapacak olan banka, ilanla ilgili detaylı bir kılavuz yayınladı. İş bankası memur alımı için son 3 günün içerisine girdiğimizi de hatırlatmak istiyoruz.

İş bankası her yıl olduğu gibi 2017’ye sayılı günler kala personel memur alımı yapmaya devam ediyor. Personel revizyonu kapsamında faaliyetlerine devam eden şubeleri için istihdam sağlamak isteyen İş Bankası, 28 Kasım 2016 Pazartesi Akşam saat 18:00’de kapatacağı iş başvurularını değerlendirdikten sonra 5 Aralık 2016 günü memur alımı sınavı düzenleyecek.  

Müşteri memnuniyetine fazlaca önem veren Banka, yayınladığı ilan sonrasında banka bünyesinde istihdam sağlamak üzere memur alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Peki ilanla beraber hangi pozisyon da alım gerçekleştirilecek? Kaç personel alımı yapılacak? Detaylar haberimizin devamında..

Öncelikle sınava başvurmayı düşünen adaylar Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmakla beraber yaş sınırı konusunda da 5 Aralık 1986 veya sonrasında doğmuş olmaları gerekmektedir. Memur alımı için 20 yaş sınırı getirdiği gözlenen iş bankası, personel alımında 18 yaş sınırını da değiştirmiş olduğunu anlıyoruz.

[alert type=”success” icon-size=”small”]İlana dair tüm sorularınızı aşağıdaki yorum kısmından sorduğunuz da uzmanlarımız sizin yanıtlayacak..[/alert]

İş bankası memur alımı için belirlediği kriterleri aşağıdaki görsele tıklayarak inceleyebilirsiniz.

İş Bankasının diğer alımlarında olduğu gibi memur alımı ilanına da kendi insan kaynakları sistemi üzerinden başvurular yapılmakla beraber, İşe alım süreci ise Başvuru >> Genel Yetenek >> Mülakat >> Belgeleri hazırlamak olmak üzere 4 aşamadan oluşmaktadır.

İş Bankası memur alımı ilanında yer alan bilgilere göre; bünyesindeki memur eksikliği sorununu çözmek üzere Genel Müdürlük Bölümleri ve Şube bölümlerinde görev tekliflerini yapacaktır. Alımlar İş Bankasının yapacağı Sınav ile gerçekleşecek olup, Sınav son başvuru tarihi 28 Kasım 2016 Saat 18.00 de bitecek ve adayların sınava katılabilmeleri için (aşağıda bulunan sonraki sayfa butonuna tıklamanız gerekmektedir) haberimizin devamında yer alan başvuru linkine tıklamaları gerekmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ