İş İlanları – Banka Sınavları

İş Bankası Lise Mezunu Memur Alımı Yapıyor

Türkiye İş Bankası tarafından 14 Ağusots 2015 itibariyle duyurusu yapılan memur alım ilanlarında aralarında lise mezunlarının da olduğu bir çok dalda personel alımları gerçekleştirileceği duyuruldu.

Açıklanan iş pozisyonları ise Memur, Şoför, Teknisyen ve Özel Güvenlik Görevlisi gibi kadrolardan oluşmakla beraber sadece lise mezunlarının değil özellikle lisans mezunlarına öncelik verildiği görülmektedir.

Memur alım sınavı için son başvuru tarihinin 19 Ağustos Çarşamba gününün duyurulduğu sınav için sınav başvuruları internet üzerinden alınacak olup sınav yeri ise İstanbul ili olarak belirlenmiş ve diğer iş pozisyonlarında olduğu gibi memur alımı için de ikamet zorunluluğu olduğu unutulmamalıdır.

iş başvuru süreciyle ilgili olarak aşağıdaki 4 adımın takip edilmesi istenmiştir;
is bankasi memur alimi

Genç iş ortakları arıyoruz sloganıyla çıkılan iş alımında İş Bankası; Memur, Şoför, Teknisyen ve Özel Güvenlik Görevlisi kadrolarına ayrı ayrı düzenleyeceği sınavlara ek olarak özel yarışmalar da düzenleyeceğini ilan etmiştir.

is bankasi memur alim sinavi 2015

Memur, Şoför, Teknisyen ve Özel Güvenlik Görevlisi İŞ iLANLARI Kılavuzları için Aşağıdaki Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ