İş İlanları – Banka Sınavları

İpragaz 6 İlde Personel Alımı Yapacak

Enerji sektörünün öncü şirketlerinden İpragaz Türkiye Geneli satış elemanı personel alımı yapacağını duyurdu. 06/10/2015 tarihinde yayınlanan ilanla beraber İpragaz’ın gücünü ispat etmiş olan enerji takımının yorulmaz üyelerini artıracağını, bu anlamda elektrik satış faaliyetleri kapsamında görevlendirmek üzere bir çok ilde personeller alacağını açıkladı.

İpragaz 6 İlde Personel Alımı Yapacak ilanıyla beraber İpragaz’ın büyük şirketler arasında yer aldığı unutulmamalıdır. Sektörün lider markası olan İpragaz, 2015 yılında birçok kişiyi işe almış ve alacağı yeni personeller için yeni adaylara kariyer imkanı sunmaktadır. İpragaz kendi marka kalitesinin altında birçok kişiye çok farklı hizmetler vermektedir. En çok satış elemanı almak isteyen marka bu kişilerin hizmetleri içinde farklı şartlar öne sürmüştür. Bu şartları yerine getirenlerini sadece işe alacak olan İpragaz firması hala popülerliğini koruduğu için birçok kişi tarafından seçilmektedir.

İpragaz 6 İlde Personel Alımı Yapacak kaç kişi ile yapılacak diye bakacak olursak alım yapılacak personel sayısının belirtilmediğini görüyoruz. Bu ilana başvuran adayların tamamını değerlendirecek olan firma uygun gördüğü başvurulara geri dönüş yapacaktır.

Alım yapılacak personellerde aranan eğitim durumu ise; Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun) olarak belirtilmiştir.

İpragaz 6 İlde Personel Alımı Yapacak ilanında adaylarda aranan nitelikleri ve alım yapılacak illeri öğrenmek için aşağıdaki görsele tıklayınız.

İpragaz 6 İlde Personel Alımı Yapacak ilanına başvurmak için aşağıdaki görseli açınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ