İş İlanları – Banka Sınavları

ING Bank önlisans lisans personel alımı yapıyor

ING Bank personel ağını gerçekleştirmek adına eleman alımlarına Eylül ayında da yenilerini ekledi. Türkiye’de 2007 yılından beri faaliyet gösteren ING Bankın dünyada 40’tan fazla ülkede şubeleri bulunuyor. ING Bank tarafından açık bulunan 33 pozisyon için personel alım ilanı yayınladı. Personel alımları başta İstanbul olmak üzere ülkenin farklı illeri için gerçekleştirilecek.

ING Bank personel alımlarına önlisans mezunları, lisans mezunları ve öğrencileri başvuru yapabilecekler. ING Bank personel alımı yapacağı pozisyonlara göre mezuniyet, yaş şartı ve tecrübe gibi farklı şartlar arıyor.ING Bank tarafından işe alınacak personelin hafta içi çalışma saatleri 09:00 – 18:00 olarak belirtildi. ING Bank personelleri özel sağlık sigortası hizmetinden de yararlanıyorlar.

ING Bank tarafından personel alımları farklı pozisyonlar için gerçekleştirilecek.ING Bank personel alım ilanlarında her pozisyon için farklı özellikler yer alıyor. Bazı pozisyonlarda tecrübe şartı bulunuyor. ING Bank personel alımları kariyer sitesi üzerinden gerçekleştiriliyor.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ