İleri Denizcilik yayınladığı ilanla deneyimsiz adaylar arasından yüksek ücretle çalıştırılacak vasıfsız gemi personeli alımı yapacağını açıkladı. Alım yapılacağı duyurulan ilanla ilgili tüm bilgiler haberimizde..

İş Tanımı:
İNCİ DENİZCİLİK, yurt içi ve yurt dışı gemi ve özel yatlarda yüksek maaş ve ssk ile görev alacak vasıflı vasıfsız AŞÇI-AŞÇI YARDIMCISI-GARSON-KOMİ-KAYNAKÇI-BOYACI-ELEKTRİKÇİ-GEMİCİ-YAĞCI ve MAKİNE DAİRESİNDE çalışacak elemanlar arıyor.Tüm sosyal hakların mevcut olduğu belirtilen ilanda ayrıca MAAŞ+MESAİ+İKRAMİYE+SSK+YEMEK+KALACAK YER gibi maddi bilgiler de belirtilmiştir.

Öğrenim durumu itibariyle yeni mezun veya öğrenci adayların da başvurularının kabul edileceği belirtilen ilanda vasıfsız adaylara da şans verilmektedir.

Alım Yapılacak İller;
Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İçel, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, Mersin, Afyonkarahisar, Tüm İller, Diğer, İstanbul(Anadolu), İstanbul(Avrupa), Kıbrıs

Alım yapılacak personellerde aranan şartlar için aşağıdaki görseli açınız.

İlana Başvurmak İçin aşağıdaki görseli açınız.