İş İlanları – Banka Sınavları

memur alımları ptt personel alımı ziraat bankası personel alımı ptt memur alımı personel alımı adalet bakanlığı memur alımı kamu personel alımı memurlar.net ilan

Geride bırakmaya hazırlandığımız Temmuz 2015 döneminde memur alımları, ptt personel alımı, ziraat bankası personel alımı, ptt memur alımı, personel alımı, adalet bakanlığı memur alımı, kamu personel alımı, memurlar.net ilan dallarında yayınlanan güncel tüm iş ilanlarına haberimiz aracılığıyla göz atabilirsiniz. Temmuz 2015 dönemi için İnternette yer alan tüm memur alımları, ptt personel alımı, ziraat bankası personel alımı, ptt memur alımı, personel alımı, adalet bakanlığı memur alımı, kamu personel alımı, memurlar.net ilan ilanlarını tek başlık halinde kontrol edebileceğiniz haberimizin detayları aşağıda yer almaktadır.

Adalet Bakanlığı başta olmak üzere Ziraat Teknoloji, Türk Telekom, Genelkurmay Başkanlığı ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı, PTT, Tübitak  gibi kurumların memur alımı için  verdikleri ilanları inceleyebilirsiniz.

24 Temmuz 2015 itibariyle adalet bakanlığı memur alımı kapsamında 1534 kişilik İnfaz Koruma Memur Alımı fazlaca rağbet görmüş durumda. İnfaz Koruma Memur Alımıyla ilgili detaylı haberimize aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Adalet Bakanlığı 1534 İnfaz Koruma Memuru Alımı

Temmuz ayının ilk günlerinde yayınladığımız diğer bir ilan olan Ziraat Teknoloji Personel Eleman Alımı İş İlanı 2015 ilanın detayları için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.
Ziraat Teknoloji Personel Eleman Alımı İş İlanı 2015

1 Temmuz tarihinde yayına verilmiş olmasına rağmen son başvuru tarihi 5 Eylül 2015 olan Hava Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Alım İlanı 2015 başlıklı ilanında belirttiğimiz birçok ince detay ve ince şartları adayların mutlak göz önünde bulundurmalarını istiyoruz. İlanın detayları için tıklayınız.
Hava Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Alım İlanı 2015

1 Haftalık Kursa Git Ayda 25 Bin TL’lik İş Sahibi Ol başlıklı haberimizle beraber 2.500 liraya bir hafta kursa giden ve sertifika alan danışmanlar aylık kazancı 25 bin TL’yi bulabilen bir işin sahibi olabileceklerini duyurmuştuk. Bu haberi kaçıranların bilgi sahibi olmaları için aşağıda bağlantı linkini tekrar veriyoruz.
1 Haftalık Kursa Git Ayda 25 Bin TL’lik İş Sahibi Ol

Özellikle Bankacılık adaylarının büyük bir merakla beklediği Ziraat Katılım Bankası Personel Alımıyla ilgili son durum hakkında bilgi verdiğimiz haberimiz için tıklayınız.
Ziraat Katılım Bankası Sınavı Ne Zaman?

İş-Kur’dan İş Başı Eğitim Programına Katılanlara Aylık 949 TL Ücret başlıkla beraber Türkiye İş Kurumu işbaşı eğitim programına katılan kursiyerlerine ödediği günlük 25 TL ücreti, 36,50 TL’ye çıkarttığını duyurmuştuk. Bu haberin ayrıntılarına ulaşmak için tıklayınız.
İş-Kur’dan İş Başı Eğitim Programına Katılanlara Aylık 949 TL Ücret

Lise mezunlarına yönelik olarak temmuz ayı içerisinde güncel yayında olan ilanların birleştirilmiş halini de bu haberimizde paylaşmıştık. Habere ulaşmak için tıklayınız.
Lise Mezunu Memur Personel Eleman Alımı İlanları

İşsizlere yönelik olarak 350 TL ön ödemeli iş haberini de 2 Temmuz 2015 tarihinde yayınlamıştık. İlgili habere ulaşmak için tıklayın.
İşsizlere Müjde! 350 TL Ön Ödemeli İş Geliyor

Türk Telekom Bir Çok İlde Personel Alımı Yapacak haberimize de alt kısımdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
Türk Telekom Bir Çok İlde Personel Alımı Yapacak

Küçük sermayesi olanlara yönelik hazırladığımız 10 hazır iş fikri haberimize ulaşmak için tıklayınız.
10 Hazır İş Fikriyle Gerçekten Para Kazanın

İnsan Kaynakları firması aracılığıyla Satış Temsilcisi arayan Kamu Bankası Satış Temsilcisi personel alımına ulaşmak için tıklayın.
Kamu Bankası Satış Temsilcisi Alımı

Genelkurmay Başkanlığı ve Kara Kuvvetleri Komutanlığının Başvuru süresi 12 Ağustos tarihinde dolacak ilanına ulaşmak için tıklayınız.
Genelkurmay Başkanlığı ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı Sivil Memur Alım İlanı

Türk Telekom tarafından başta kırıkkale olmak üzere bir çok ilde alım yapacağını duyurduğumuz habere alt kısımdan ulaşabilirsiniz.
Türk Telekom 465 Personel Alıyor (Temmuz 2015)

PTT tarafından bir çok alımı yapılacak olan personel alım haberine ulaşmak için de aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
PTT Sözleşmeli Personel Alıyor (Temmuz 2015)

Tübitak tarafından alımı yapılacağı duyurulan uzman kadrosu iş ilanı için alttaki linke tıklayınız.
Tübitak 17 Kişilik Uzman Personel Alım İlanı

Adalet Bakanlığı Katip-Şoför-Teknisyen Memur Alımı haberi içinde hemen altta bulunan linke tıklayabilirsiniz.
Adalet Bakanlığı Katip-Şoför-Teknisyen Memur Alımı (Temmuz 2015)

[notice]Adalet Bakanlığının 1720 infaz koruma memuru kadrosunun boşaldığını bu vesileyle yeni personel alımının gündeme gelebileceğini 2 Temmuz 2015 de duyurduğumuz da bir çok kişi yalan haber demiş olsada 24 temmuz 2015 tarihinde 1534 kişilik infaz koruma memur alımı haberiyle bu alanda ki etkinliğiniz tekrar tescillenmiş oldu.[/notice]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. s.mirac yildirgan dedi ki:

    hangi bölümünde olsun çalişirim işletmede okuyorum

BİR YORUM YAZ