İş İlanları – Banka Sınavları

İETT Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor – En Az Lise Mezunu

İETT tarafından duyuruya çıkılan İETT Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor – En Az Lise Mezunu başlıklı ilanlarında yer alan bilgilere göre, İETT bünyesinde istihdam edilmek üzere çok sayıda açık iş pozisyonuna personel alımı yapılacağı öğrenildi. İETT Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor – En Az Lise Mezunu alımıyla ilgili yayımlanan ilanda yer alan bilgilere göre hangi pozisyonlar için personel alınacağı ve diğer alım şartları hakkında ki merak edilen bilgiler için haber detayını inceleyiniz.

İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü ( İETT ) yayımlanan ilana göre bünyesine personel alacak. İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü ( İETT ) ilanını Türkiye İş Kurumu Resmi internet sitesinde duyurmuş olup, ilana göre Eski Hükümlü lise mezunu şoför alımıyapılacak. Başvuruların ilanın yayımlanmasının ardından artık son güne gelindiğiniz belirtmek isteriz. Başvuru şartlarını taşıyan ve ilana zamanında başvuru yapan adayların başvuruları geçerli sayılacaktır.

Alımı yapılacak olan Otobüs Kaptanı ( otobüs Şoförü ) Daimi/ Tam süreli olarak Ekranı Harp Sokak No:2 Metrohan Beyoğlu 81650 Beyloğlu İstanbul adresinde çalışacak olup, İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü ( İETT ) tarafından yayımlanan ilana göre toplamda 3 kişilik kadro ile alım yapılacak.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.