İş İlanları – Banka Sınavları

İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başladı!

İçişleri Bakanlığı personel alımı gerçekleştirecek. Geçtiğimiz günlerdeki yapılan duyuruya göre İçişleri Bakanlığı bünyesine 14 kişi alacak. Başvurular bugün başladı. İşte detaylar.

Geçtiğimiz haftalarda Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olan duyuruya göre, İçişleri Bakanlığı bünyesindeki personel eksikliğini gidermek amaçlı farklı pozisyon ve niteliklerde toplamda 14 kişilik boş kadro ile sözleşmeli bilişim personel alacak. Adayların alım işlemini İçişleri Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından yapılacak sınav belirleyecektir.

Giriş Sınavı iki aşamadan sözlü ve yazılı olarak yapılacak olup, başvurusunu yapmış adaylar 06 Ekim 2017 tarihine yapılacak olan duyuruyu beklemeleri gereklidir. 06 Ekim 2017 tarihinde yapılacak duyuru ile Yazılı sınava girmeye hak kazanan adayların listesi yayımlanacaktır.  Duyuru İçişleri Bakanlığını resmi internet sayfası olan  www.icisleri.gov.tr ve www.icisleribilgiislem.gov.tr de yapılacak olup adaylara ayrıca tebligatta ve bilidrimde bulunulmuyacaktır.

Yayımlanacak bu listede adı geçen adaylar 15 Ekim 2017 tarihi saat 13:00 da İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı (Çamlıca Mah. 122.Sok. No:2 Lalegül / Yenimahalle / 06200 ANKARA) adresinde yazılı sınava girecekler.

Yazılı sınavdan başarılı not alanlar ise sözlü sınava girebilmek üzere hak kazanacak ve 06,07,08,09 Kasım 2017 tarihlerinde  İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı Toplantı Salonu’nda (İnönü Bulvarı No: 4 A- Blok Kat: 2 Bakanlıklar/ANKARA) adresinde sözlü sınava katılacaklardır.

ALIM KADROLARI NEDİR?

İçişleri Bakanlığı bünyesine toplamda 14 kişilik boş kadro ile sözleşmeli olarak personel alımıyapacak. Bu kadrolar, Kıdemli Java Uzmanı 1 kişi, Kıdemli Güvenlik Ağ Uzmanı 1 kişi, Kıdemli Sistem Uzmanı1 kişi, Kıdemli Java Uygulama Geliştirme Uzmanı 3 kişi, Uygulama Yönetimi Sistem Uzmanı 1 kişi, Veritabanı Uzmanı 1 kişi, Ağ uzmanı 1 kişi, Siber Güvenlik uzmanı 1 kişi, Java Uygulama Geliştirme Uzmanı 2 kişi, Web Uygulama Geliştirme Uzmanı 1 kişi ve Web tasarım uzmanı 1 kişi olmak üzere toplamda 14 kişi alınacaktır.

Bu kadrolara göre adaylar 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlara göre ve 2016 veya 2017 yıllarında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı puanı belirleyecektir. Adayların Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 70 puan almış olmaları şarttır. Ayrıca Bilişim Personeli kadrolarını gerektiren özel niteliklerinde taşınması şarttır.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ