İş İlanları – Banka Sınavları

İçişleri Bakanlığı 13 Bin Lira Maaş Alacak Personel Alımı Yapacak

İçişleri Bakanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere her sene daimi, geçici ve sözleşmeli statüsünde personel alımı yapmaktadır. 2016 yılının ilk ataması olan 2016/1 Kamu Personeli Seçme Sınavı Merkezi Atama kapsamında İçişleri Bakanlığı personel alımı yapacak. Bugün yapılan yeni duyuru ile söz konusu Bakanlığın yüksek maaş alacak personel alımı yaptığı duyuruldu.

13 Bin Lira Maaş Verilecek

Söz konusu yapılan duyuruda sözleşmeli olarak alınacak olan Bilişim Personellerinin 8 Bin ila 13 Bin lira arasında maaş alacağı belirtildi. Yani alınacak olan işçiler normal bir sözleşmeli personellerden 3 – 5 katı daha yüksek ücret alacak. Üstelik başvuru yapmak isteyen adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmayacak.

Hangi Pozisyonlara Alım Yapılacak

İçişleri Bakanlığından yapılan duyuru ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 6 memur alımı yapılacağı duyuruldu. Peki alınacak olan memurlar hangi pozisyonda istihdam edecek.

İçişleri Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına 1 Proje Mimarı, 1 Uygulama Geliştirme Uzmanı Java, 1 Kıdemli Ağ ve Güvenlik Uzmanı, 2 Ağ Uzmanı ve 1 Sistem Uzmanı alınacak.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ