İş İlanları – Banka Sınavları

Hükümetten Flaş Taşeron Ve Kadro Bilgisi

Son günlerin hatta son seçim döneminden bu tarafa gündem düşmeyen, en çok tartışma konusu haline gelen taşerona kadro haberleri hakkında Başbakan Yardımcısı ve hükumet sözcüsü Bekir BOZDAĞ, özellikle taşeron çalışanları ilgilendirecek açıklamalarda bulundu. Taşerona kadro hakkında kadro çalışmaları yapıldığına değinen Bozdağ’ın açıklamalarını haber detayımız da okuyabilirsiniz.

Son günlerin hatta son seçim döneminden bu tarafa gündem düşmeyen, en çok tartışma konusu haline gelen taşerona kadro haberleri hakkında Başbakan Yardımcısı ve hükumet sözcüsü Bekir BOZDAĞ, özellikle taşeron çalışanlarını yakından ilgilendirecek Hükümetten Flaş Taşeron Ve Kadro Bilgisi hakkında açıklamalarda bulundu. Taşerona kadro hakkında kadro çalışmaları yapıldığına değinen Bozdağ’ın açıklamalarını haber detayımız da okuyabilirsiniz.

Hükümetten Flaş Taşeron Ve Kadro Bilgisi

Hükümetten Flaş Taşeron Ve Kadro Bilgisi

Hükümetten Flaş Taşeron Ve Kadro Bilgisi

Taşerona kadro konusunda Başbakan Yardımcısı ve hükumet sözcüsü Bekir Bozdağ açıklamalar yaptı. Başbakan Yardımcısı ve hükumet sözcüsü Bekir Bozdağ yapmış olduğu açıklamasında taşeron konusu ile ilgili çalışmaları değerlendirdi.

Hükümet tarafından başlatılan kadro çalışmaları için taşeron işçiler beklemeye geçtiler. 2018  yılanın başı ile birlikte daha önceden açıklandığı üzere taşeron işçilerin kadro uzlaşma süresi ile ilgili bilgiler verilmişti. Başbakan Yardımcısı ve hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ, Taş ile açıklama yaptı. Taşeron konusunun sonlandırılacağını söyledi.

Yapılan açıklamalar kapsamında Başbakan Yardımcısı ve hükumet sözcüsü Bekir Bozdağ, taşeron konusunda son noktaya gelindiğini vurguladı. ”Başbakanımız Binali Yıldırım’ın ve  bakan arkadaşlarımızın yapmış olduğu uzun toplantılardan sonra Başbakanımız tarafından bazı konularda ayrıca üzerinde durulması talimatı verilmişti. Konu ile ilgili herkes gereken çalışmaya devam ediyor. Taşeron konusu 2018’in Ocak ayı içerisinde meclise gelecek ve ümit ediyorum sonuçlanacak” şeklinde konuştu.

TAŞERONA KADRO OLACAK MI?

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ