İş İlanları – Banka Sınavları

Halk Sağlığı Kurumu Memur Personel Alımı 2016

Halk Sağlığı Kurumu memur personel alımı yapıyor. Halk Sağlığı Kurumu bünyesindeki çalışan ihtiyacını karşılamak üzere memur alacak. Başvurular ve diğer bilgiler şöyledir;

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki memur personel ihtiyacını karşılamak üzere Sağlık Sistemlerinin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi adı altında memur personel alacak. Yapılacak Projenin süresi 26 Kasım 2015 ile 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında olacaktır. Bu Proje adında İstatistik Uzmanı Danışmanlık Hizmet alımı yapacak.

Hangi Şartlarda Alım olacak ?

Üniversitelerin (Yükseköğretim Kurulu tarafından denkliği kabul edilmiş üniversiteler dâhil) istatistik bölümünden lisans mezunu olmuş olan adaylar,
İstatistik analiz teknikleri konusunda en az 3 yıl tecrübesi olan adaylar,
IBM SPSS (Statistical Package for Social Sciences) veya SAS (Statistical Analysis System) programlarının birinden bilgi ve deneyime sahip olmak.
Microsoft BI, Oracle, MS Access veri tabanı uygulamalarının en az birinden bilgi ve deneyime sahip olan adaylar,
VB.Net, ASP.Net veya Visual Basic dillerinin en az birinden bilgi ve deneyime sahip olan adaylar,
İstatistik alanında, kamu veya özel sektör kuruluşlarında en az 5 yıl süre ile çalışmış olmak (Çalışılan iş yerinin iletişim bilgileri ile çalışılan tarihlerin öz geçmişte belirtilmesi zorunludur)
Veri Ambarı ve İş Zekası Danışmanlığı konusunda en az 3 yıl çalışmış olmak.
Sağlık Bakanlığı veya bağlı kuruluşlarında kendi alanıyla ilgili proje/eğitim/danışmanlık vb. süreçlerde çalışmış olmak tercih sebebidir. (Proje/eğitim/danışmanlık süreçlerinin isim ve süreleri özgeçmişte belirtmek zorunludur)

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ