İş İlanları – Banka Sınavları

Halk Bankası’nın Katılım Bankasında Çalışmayı Bekleyenler, ÖNEMLİ-Okuyun

Halk Bankasının Katılım Bankası kısmında çalışmak için haber bekleyenler bu önemli açıklamayı mutlaka okusunlar. Detaylar Haberimizde..

Halk Bankası Ocak 2015’de BDDK’dan aldığı izinle Katılım Bankası açmak istediğini duyurmuştu. Banka bu konuda şok edici bir karar aldı. Detaylar haberimizde..

Halkbank, katılım bankası kuruluş izninin iptali için BDDK’ya başvurdu.

Halkbank, katılım bankası kuruluş izninin iptali için Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na(BDDK) başvurdu.

Haberden anlaşılacağı üzere Halk Bankası, şu aşamada Katılım Bankacılığından vazgeçmiş gözükmektedir. Bu nedenle Halk Bankasının Katılım Bankasında çalışmayı bekleyenler şu aşamada kariyer planlarını yeniden gözden geçirmek durumundalar. İleri ki aylarda bu konu hakkında Halk Bank tarafından yapılan açıklamalar sitemizde yer alacaktır. Bizi takip ediniz.

Halkbank’tan konu ile KAP’a ilgili yapılan açıklamada, Bankanın bağlı ortaklığı şeklinde kurulmasına karar verilen katılım bankasının kuruluşuna ilişkin olarak Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan kuruluş izni alındığı ve kuruluş izni alınan katılım bankasına tüzel kişilik kazandırma çalışmalarına devam edildiğinin kamuoyunun bilgisine
sunulduğu hatırlatıldı.

[button url=”http://www.guncelsayfam.com/halk-bankasinin-katilim-bankasi-aciliyor.html” target=”_blank”]Katılım Bankacılığı İle İlgili Bir Önceki Haberimiz İçin Tıklayın[/button]

Açıklamada, “Bankamızca, ileride yeniden değerlendirmek üzere bu aşamada  BDDK’dan alınan kuruluş izninin iptal edilmesi için adı geçen Kuruma müracaat edilmiştir” denildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ