İş İlanları – Banka Sınavları

Hakkımızda

 

Site Sahibine Dair;
“Hayat Koşuşturması Arasında Geçip Giden Zaman İçerisinde Kendinize Vakit Ayırmanızı ve Mail Dünyamıza Katılmanızı İstiyoruz..Belki Bir Tebessümünüze, Belki de Bir Can Sıkıntınıza Paylaşımlarımız la Farklı Bir Bakış Açısı Getirip Renk Katabilmek Dileğiyle…” sloganıyla 2006 yılı nisan ayında fatih5245 Google grubuyla başladığı web hayatına, sonraki yıllar da herice ve tr-cafe mail gruplarını da dahil ederek toplam da 325 bin üyeye ulaşarak Türkiye’de bir çok internet kullanıcısının hafızasında ilginç ve komik yazılar, videolar ve fotoğraflar kadar duygusal slaytlarla da yer edinmiş bir sanal olmayan yazar.

Facebook, Twitter gibi sosyal ağların olmadığı yıllar da  herice.com yada hericeforum.com gibi web siteleriyle de binlerce kullanıcının kontrollü ve düzeyli dostluklar kurarak paylaşımlar yaptığı internetteki aile ortamını o yılların şartlarında oluşturabilmiş bir internet gönüllüsü.

Guncelsayfam.com yayın hayatına Ekim 2012’de WordPress altyapısını kullanarak başladı ve siz okurları için güncel, teknolojik, sosyal konuları incelemeye irdelemeye başladı. İnce eleyip sık dokuyarak sizler için incelediğimiz konuları her zaman taze, her zaman güncel ve ne olursa olsun objektif tutmaya özen göstermekteyiz.

Tamamen bağımsız ve oldukça küçük kendi içinde kurulu olan bir ekiple kurulmuş olan guncelsayfam.com, gelecekte de siz okurlarına en iyi, en yeni ve en taze bilgileri sunmayı bir amaç edinmiştir.

Site sahibine ulaşmak için;
Twitter:@fatih5245
Facebook: http://www.facebook.com/fatih5245 
E-mail: fatih5245@gmail.com

Sitemizde bulunan materyaller telif hakkı içermeyen içeriklerden oluşmaktadır. Tüm makalelerimiz yazar kadromuz tarafından özgün bir şekilde yazılmaktadır.