İş İlanları – Banka Sınavları

Haber Editörlüğü Yaparak Oturduğunuz Yerden Para Kazanın

Haber Editörlüğü Yaparak Oturduğunuz Yerden Para Kazanın
Malumunuz üzere 3 aylık yaz tatiline haziran ayı itibariyle girdik. Yaz tatilinde de çalışarak para kazanmak istiyorsanız veya evden oturarak para kazanmak, boş zamanlarınızı değerlendirmek istiyorsanız bu iş size göre diyebiliriz. Eğer hızlı klavye kullanabiliyorsanız ve Sosyal Medyayı iyi takip edip haberleri analiz edebiliyorsanız bundan para kazanabileceğinizi de unutmayın.

Haber Editörlüğü Yaparak Oturduğunuz Yerden Para Kazanın Nasıl Mı ? Pek çok İnternet sitesi (Bizde Dahil) Ücretli olarak içerik editörü çalıştırmakta. Eğer bu sitelerden birisinde yazar olarak görev almak istiyorsanız kesinlikle size verilmiş olan bu şansı kaçırmayınız. Günümüzde artık insanlar zamanlarının çoğunu bilgisayar başında geçirdiğinden boş durmak yerine para kazanmanın yollarını aramaya koyulmuş vaziyette.

Haber Editörlüğü Yaparak Oturduğunuz Yerden Para Kazanın Kimler Haber Editörü Olabilir ?
İnternet sitelerinde haber editörü olarak çalışmak sanıldığı kadar kolay değildir. Elbette bazı kriterleri taşıyor olmanız gerekmekte. Bunların başında da hiç şüphesiz cümle kurabilme yeteneği ve olayları birbirine bağlama yeteneğinizdir. Sadece bunlar yetmiyor. İçeriklerin özgün ve eşsiz olması gerekmektedir. Bir konu ya da bir haber hakkında kendi yorumlarınızı da katarak haber yapabilmeniz sizlerden istenmektedir. Kesinlikle kopyalama değil kendi elinizden çıkan bir makale hazırlamanız gerekiyor. Kopya içeriği herkes yapabilir önemli olan özgün içerikler üretebilmektedir.

Haber Editörlüğü Yaparak Oturduğunuz Yerden Para Kazanın Yaş Sınırı Var Mı ?
Her işte olduğu gibi bu iştede genellikle gençler tercih edilmektedir. Yani 18 yaşını geçmiş 45-40 yaş arasında olan insanlar evlerinde oturduğu yerde haber editörlüğü yapabilir. Bir köşe yazarı olarak çalışmak hem sizi güncel bilgilerden haberdar eder hem de insanlar için faydalı bir iş yapmış olursunuz. Ek İş olarak bundan para kazanmanız mümkün.Eğer bu mantıkta biriyseniz insanlar için bir şeylere imza atmak istiyorsanız yazmış olduğunuz haberleri on binlerce kişiye ulaştırarak adınızı da duyurabilirsiniz.

Haber Editörlüğü Yaparak Oturduğunuz Yerden Para Kazanın Deneyim Önemlimi ?
Daha önce bu işi yapmamış olanlar bu işe biraz sıcak bakmayabilir. Çünkü deneyimim yok “Acaba Ben Yapabilir Miyim ?” gibi içten içe kendisine sorular sorabilir. Deneyiminiz olması her zaman öncelikli olarak işe alınmanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle haber editörlüğü işinde büyük haber sitelerinde yer alan haberleri okumalı ajansta görev yapan insanların haberleri insanlara nasıl aktardığını öğrenmeniz gerekmektedir.

Haber Editörlüğü Yaparak Oturduğunuz Yerden Para Kazanın İçerik Editörü Ne Kadar Kazanır ?
Sonuçta bu işe hem bilgi kazandırmak hem de para kazanmak için girdiğinizi biliyoruz. Haber editörü olarak görev yaparsanız haftalık ya da aylık olarak ödemeler yapılmaktadır. Öncelikle site yönetimiyle bu konuda anlaşma sağlamanız gerekiyor. Günde kaç adet haber ya da içerik gireceğinizi kararlaştırmalı buna göre bir fiyat anlaşması oluyor. Aylık ortalama olarak 300 TL ile 900 TL arasında bir parayı bu işten kazanmanız mümkündür.

Haber Editörlüğü Yaparak Oturduğunuz Yerden Para Kazanın Haber Editörü Olmak İstiyorum Diyenler:
Bu işi yapmak denemek istiyorum diyenler internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlardan ve guncelsayfam.com üzerinden işverenlere ulaşabilirler. [notice]Eğer guncelsayfam.com aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına , adınızı , soyadınızı , yaşadığınız yeri , açık adres vermeden bulunduğunuz yeri ve E- mail adresinizi yazarak iletmenizdir. Bunun sonucunda iş veren firmalar yada küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden veya yorum kısmındaki cevap bölümünden devam ettirebileceklerdir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerekse site yönetimimize yorum bölümün sorabilirsiniz.[/notice]

ÖNEMLİ NOT : Lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünkü kötü niyetli kişiler tarafından sitemiz aracılığıyla sizlerin zarar görmesini istemeyiz. Buna rağmen telefon numarası bırakmak isteyen kişilere her hangi bir rakatsızlık gelmesi durumunda web sitemiz kesinlikle sorumluluk kabul etmeyecektir.

Ayrıca bu yazı bir ilan değildir . Amacımız sizleri guncelsayfam.com üzerinden iş verenlerle buluşturmaktır. Vereceğiniz bilgiler doğrultusunda iş verenler sizlere ulaşacaktır. İş verenlerin burada yer alan bilgiler ışığında sizlere geri dönüşüm yapmaları biraz zaman alabilir . Bunun nedeni sizin burada kendinizi ne kadar etkin anlatabildiğinize bağlı olacağını unutmamanızı öneriyoruz. Son olarak hatırlatmak isteriz ki sitemizin Kurucu Ortağıhttps://www.facebook.com/bankasinav ‘a tıklayarak Mehmet Fatih KOCA’yı facebook üzerinden takip edebilir ve her gün binlerce yeni iş ilanını kaçırmazsınız. Mehmet Fatih KOCA’yı takip eden 190 bin kişi gibi sizde bu hizmetlerden BEDAVA olarak yararlanabilirsiniz. Temennimiz odur ki guncelsayfam.com ziyaretçileri paylaştığımız bilgiler doğrultusunda iş sahibi olurlar .

Editörlük Nedir? Nasıl Yapılır? Editörlük yaparak nasıl para kazanılır ? gibi soruların cevabı için tıklayınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Emel dedi ki:

  Emel Balkanlı Lüleburgaz

 2. mehmet gönenci dedi ki:

  Kırklareli lüleburgazd

 3. Tolga UYSAL dedi ki:

  Çanakkale

 4. Elif yüksel dedi ki:

  Muğla fethiye

 5. Önder Şahin dedi ki:

  Isparta

 6. Esra dedi ki:

  Esra Abay – humanistanbul@hotmail.com – İstanbul

 7. burak dedi ki:

  burak albay. istanbul. kuzeylee@gmail.com

 8. Emrah dedi ki:

  Haber editörlüğü işini yaparım

BİR YORUM YAZ