İş İlanları – Banka Sınavları

Güvenlik Elemanı Alımı 2016 İş İlanları

Şu an Türkiye’nin her şehrinde neredeyse başta bankalara ve hastanelere güvenlik elemanı alınacaktır. Güvenlik elemanı alımı iş ilanları şu an tüm haber sitelerinde üst konumda yayınlanmaktadır. Bunlardan bazılarına örnek verecek olursak; Acıbadem üniversitesi bünyesinde görev yapacak güvenlik görevlisi ilanı vermiştir. Bu ilan çerçevesinde başvuracak adaylardan da belli başlı şartlar talep etmiştir.

Bu şartlar içerisinde öğretim durumu olarak en az lise mezunları tercih edilecektir. İşin kendisinde de belirtildiği üzere silahlı ya da silahsız güvenlik kimliğine sahip olması gerekmektedir. Erkek adaylar için bir klasik olan askerliğini tamamlanması istenirken , başvuru yapacak kişilerin sigara kullanmaması ayrıca önemle belirtilmiştir. Bazı durumlarda mesaiye kalma durumuna göre esnek çalışma şartlarına da uygun olması şartlar arasında yer almaktadır.

Başka bir güvenlik elemanı alımı iş ilanlarından bir tanesi de Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş ‘dir. Bu güvenlik şirketi bünyesinde çalıştırmayı düşündüğü güvenlik elemanı ilanı vermiştir. Bu ilan gereği başvuru yapacak adayların başvuru öncesi yerine getirmesi gereken bazı şartlar bulunmaktadır.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ