İş İlanları – Banka Sınavları

Güney Marmara Kalkınma Ajansı Personel Alımı 2015

Güney Marmara Kalkınma Ajansı Uzman ve Destek Personel Şartları

Balıkesir ve Çanakkale illerimizin kalkınması ve gelişmesi için çalışmalarına devam eden Kalkınma Ajansı bünyesinde görevlendirmek üzere personel ve destek elemanı alımı yapmaktadır. Alınacak olan personellerden 12 tanesi uzman personel ,2 tanesi destek personeli, 1 tanesi de iç denetçi olarak görev yapacaktır. Yani toplamda 15 adet personel alımı olacaktır. İş Başvurusu yapacak olanlarda aranan şartlar hakkında detaylı bilgiler ilan metninde yer almaktadır.

Ancak kısa bir bilgi verecek olursak 22 Haziran 2015 tarihinde başlayan başvurular 11 Temmuz 2015 tarihinde son bulacaktır. KPSS Şartı aranan bu ilana başvuracaklar 2013 veya 2014 KPSS’den 80 puan almış olmak ya da alanında en az 5 yıl tecrübesi olanların başvuruları kabul edilecek. Hatırlatmak istiyoruz ki 22 Haziran tarihinde başlayan başvurular 11 Temmuz 2015 tarihinde son bulacaktır.

Güney Marmara Kalkınma Ajansına başvuru yapacak olanlar 4 yıllık üniversite mezunu olması gerekmektedir.Hangi bölüm mezunları başvuru yapabilecek ?İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezunları,Şehir ve Bölge Planlama,Mühendislik,Hukuk,Sosyoloji  bölümü mezunları uzman personel kadrosuna başvuru yapabilecektir. Destek Personelleri ise Halkla İlişkiler,İktisat, maliye, işletme, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümlerinden mezunların başvuruları kabul edilecektir.

Sınav Takvimi ve Sınava Başvuru Yeri

SINAVA BAŞVURU YERİ Güney Marmara Kalkınma Ajansı Paşaalanı Mah. A.Gaffar Okkan Cad. No:36/A BALIKESİR
SINAV BAŞVURU TARİH VE SAATLERİ 22 Haziran 2015 – 11 Temmuz 2015
08.30 – 17.00
SINAV ŞEKLİ SÖZLÜ SINAV
SÖZLÜ SINAVA KATILACAKLARIN İLANI 15.07.2015
SINAV YERİ Güney Marmara Kalkınma Ajansı Paşaalanı Mah. A.Gaffar Okkan Cad. No:36/A BALIKESİR
SÖZLÜ SINAV TARİHLERİ 21 – 24 Temmuz 2015

Yukarıda yer alan şartları taşıyanlar başvuru yapabilecektir.

[slogan align=”left”]Aşağıdaki Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak ulaşacağınız sayfa da verilmiş olan ilan tam metnini detaylı incelemenizi tavsiye ediyoruz. [/slogan]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ