İş İlanları – Banka Sınavları

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 553 Kişilik Personel Alımı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, 553 kişilik yeni bir personel alımı yapacağını duyurdu. Personel alımını kendi bünyesine yapacak olan Bakanlık, Merkezi yerleştirme atamalarından bir tanesini daha gerçekleştirecek.

Gıda tarım ve hayvancılıktan sorumlu olan bakanlık, 29 Haziran 2011 tarihinde çıkarılan KHK ile ismini Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı olarak değiştirdi. Bakanlığın şuan ki tepesinde ki isim ise eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’tir. Peki bakanlık personel alımıhangi pozisyonlar için yapacak? Başvuru tarihleri ne zaman?

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı kendi bünyesinde çalıştırmak üzere binlerce personel alımı yapmaya devam ediyor. Boş bulunan kadroların doldurulması için personel alımı yapmaya Kasım 2016 itibariyle devam etmektedir. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Kamu Personeli Seçme Sınavı sonuçlandıktan sonra düzenlenen merkezi yerleştirme atamaları ile genel alımlarını gerçekleştirmekte ve yıl içerisinde yapacağı alımları yayımlamış olduğu ilanlar ile de başvuruları kabul ederek iş alım sürecini sürdürmektedir.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik yakın tarihte yaptığı açıklamasında memur olmak isteyen adaylara müjdeli bir haber verdi. 553 kişilik yeni bir personel alımının yapılmasının talimatını verdiğini açıkladı.

Faruk Çelik Müjdeli Haberi Verdi

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik tarafından yapılan açıklamada 553 personel alımının yapılması için çalışmaların yapıldığını belirterek alımların Et ve Süt Kurumu ile Tarım Kredi Kooparatiflerine yapılacağını duyurdu.

Haberimizin devamı olan sayfamızda (aşağıda bulunan sonraki sayfa butonuna tıklamanız gerekmektedir) Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in hangi pozisyonlar için alım yapılacağını açıkladığı haber detayına ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Copyright GuncelSayfam.com | fatih5245 - herice | 2006 - 2017. Tüm hakları saklıdır. GuncelSayfam.com’un ön izni olmaksızın bu web sitesinde yer alan materyallerin ve yazılımların kopyalanması, yeniden yayımlanması ve değiştirilmesi kesinlikle yasaktır.