İş İlanları – Banka Sınavları

Gençlik ve Spor Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Gençlik ve Spor Bakanlığı yeni bir sözleşmeli personel alım ilanını Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayınladı.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan ilanda yer alan kriterlere uygun olan adaylar arasından bilişim personelleri istihdamı gerçekleştirilecektir. İlan niteliklerine uygun olan ve başvuracak adayların, tüm niteliklerini taşıdığı yönündeki evrak veya belgeleri ibrazı zorunludur. İbraz edemeyen kişiler başvuru yapamayacaktır.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2016 ilanına başvuru yapacak olan adaylar, tam zamanlı olarak görev yapacaklardır. Adayların seçimleri sözlü/uygulamalı sınav ile gerçekleştirilecektir. Alınacak personeller sözleşmeli olarak çalıştırılacaklardır.

Adayların seçimi sırasında 2014-2015 KPSS puanlarının etkisi olacaktır. Adayların KPSS ve YDS sınavlarının belirli yüzdeleri ile sıralamaları gerçekleştirilecek olup, sözlü/uygulamalı sınav aracılığıyla istihdamları sağlanacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI

  • Alınacak olan personellerin DMK’nın 48. maddesinin A bendi ile belirtilmiş niteliklere uygunluğu bulunmak,
  • Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliğinden veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,
  • Yazılım, yazılım tasarımı ve büyük ölçekli ağ sistemlerine yönelik çalışmalar yapabilecek,
  • İş tecrübesi bulunan kişiler olmaları gerekmektedir.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2016‘ya başvuracak adaylar, sözlü/uygulamalı sınava tabi tutulacaklardır. Başvuruda bulunacak adayların belirtilen tüm niteliklere uygunluğu durumunda istihdamları gerçekleştirilecektir.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Personel Alım İlanı Başvuru Kılavuzu İçin Aşağıdaki Görsele Tıklayınız.

[notice]İlana başvuracak olan adaylarda, genel şartların dışında mesleki yeterlilik ve bilgi de aranacak olup, meslek kollarına göre farklı nitelik ve yetenekler aranacaktır.[/notice]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ