İş İlanları – Banka Sınavları

Garanti Emeklilik Personel Alımı

Büyük ve hızlı bir çıkış yakalayarak insanlara bankacılık ve finans hizmetinin yanı sıra Emeklilik alanında da hizmet sunan Garanti Bankası çatısı altında bulunan Garanti Emeklilik hayat sigortası alanına yenilikler katarak müşterilerine en iyi olanakları sağlamaktadır. Elbette bunu yaparken yeni takım arkadaşlarına da ihtiyaç duyan şirket İstanbul,Trabzon,Şanlıurfa,Adana,Bursa,Antalya ve Van illerinde farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere deneyimli – deneyimsiz personel alımına gitmektedir. Sigortacılık alanında daha önceden deneyiminiz varsa şirket bünyesine katılabilir kariyerinize devam edebilirsiniz. Eğer deneyiminiz yoksa da tecrübe aranmayan kadrolar için değerlendirme yapabilirsiniz. Bay ve bayan olarak alımlara devam eden firmada çalışmak isteyenler için bir fırsat niteliğinde ilandır.

Eğer 2 yıllık MYO Mezunuysanız ya da 4 Yıllık Lisans Mezunuysanız firmanın Müşteri Temsilcisi kadrosu için eğitim seviyeniz uygun diyebiliriz.Garanti Genel Müdürlük Merkez Binasında görev alacak olan bu personeller Telefon aracılığı ile insanlara hayat sigortası hakkında bilgi verecek ve satışını gerçekleştirecektir. Peki ama bu kadro için aranan tüm şartlar neler ? Bunları da hemen aktaralım.

Müşteri Temsilcisi Aranan Kriterler

♦Üniversitelerin 4 yıllık veya 2 yıllık bölümlerinden mezun,
♦Tele-satış alanında tecrübeli,(Tercih sebebidir)
♦Microsoft Office programlarını kullanabilen
♦Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,
♦Müşteri ve hedef odaklı çalışma anlayışına sahip,
♦Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
♦Erkek için askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli olmak.

Yukarıda belirtilmiş olan şartları taşımanız durumunda silerde Garanti Emekliliğin bir parçası olabilirsiniz. Özellikle de 2 yıllık bankacılık ve sigortacılık mezunları için harika bir iş fırsatı diyebiliriz. MYO Yeni mezun olmuş ve bu alanda çalışmak isteyenler alt kısımda yer alan kırmızı renkli bağlantıdan ilanlara başvuru yapabilirler.

Garanti Emeklilik Müşteri Temsilcisi ilanı İçin:

http://www.kariyer.net/garanti-emeklilik-is-ilanlari-c5111-p29994/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ