İş İlanları – Banka Sınavları

Garanti Emeklilik Personel Alımı

Türkiye’nin büyük bankaları arasında yer alan Garanti Bankası emeklilik ile ilgili verdiği hizmet sektöründe de 2015 yılında birçok kişiyi işe alacaktır. Yeni alacağı personel ile daha fazla hizmet vermeyi amaçlayan Garanti Bankası, şuanda yaklaşık 10 ilan vermiş olup her geçen gün bu ilanlarını artırmaktadır. Garanti emeklilik bünyesinde çalışacak olan kişilerin birçok kriteri yerine getirmesi gerekmektedir.

Garanti emeklilik personel alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi ile yapacak henüz net değildir. Fakat şuanda yaklaşık 10 ilan vermiş olması ve her geçen günde bu sayının artıyor olması çok fazla kişi alacağına işaret etmektedir. Eğer sizlerde burada çalışmak isterseniz, başvuruda bulunabilir ve şansınızı deneyebilirsiniz.

Garanti emeklilik personel alımı iş ilanları 2015 de İstanbul, Rize, Adana, Ankara ve daha birçok ilde yapılacak olup belli başlı pozisyonlar için birçok ilan da verilmiştir. İsterseniz bu ilanların neler olduğuna beraber bakalım.

– BİRİKİM VE GÜVENCE UZMANI

– DENEYİMLİ / DENEYİMSİZ,

– ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ,

– PROJE YÖNETİMİ YETKİLİSİ,

– HAYAT SİGORTALARI AKTÜERYA YÖNETMENİ.

Garanti emeklilik personel alımı iş ilanları 2015 de bu şekilde olup bu pozisyonların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden güncel Garanti emeklilik ilanlarını takip edebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz ilanların detaylarını öğrenmek ve diğer ilanları görmek isterseniz de aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.
http://www.kariyer.net/garanti-emeklilik-is-ilanlari-c5111-p29994/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ