İş İlanları – Banka Sınavları

Garanti Bankasında Bu Programa Katılarak, Garanti Ailesine Bir Adım Atın.

Garanti Bankası tarafından düzenlenecek olan bu eğitim programıyla beraber bankacılık eğitimi alırken aynı zaman da Garanti’ye bir adım daha yaklaşın.

Garantili kariyer günleri başlıyor..  Banka çalışma ortamını yakından görmek ister miydiniz? Başkalarından duyarak değil de birebir yaşayarak banka deneyimi kazanmak, bankacılık alanında kendini geliştirmek ve deneyim kazanmak ister miydiniz? Kariyer yolunda hedefiniz Bankacılık ise bu program tam da size göre. Özellikle Türkiye’nin en güçlü 3 bankasından birisi olan Garanti Bankası gelecek için bankacı adayları yetiştiriyor.

Kariyer adımlarını online koçluk sistemi sayesinde kendinin belirleyeceği, uzman eğitimcilerden aldığın kurs programlarıyla kendini geliştirebileceğin ve kazandığın deneyimlerle hazırlayacağın proje sayesinde kendini ispatlayabileceğin Garantili Gelecek programıyla başarılı bir yolculuğa hazır mısın?

Peki tüm bunlar için aranan şartlar neler? görmek için aşağıdaki görseli açınız.

Garanti Bankası çalışma kültürü hakkında bilgi sahibi olurken; aynı zamanda da kendini geliştireceğin program sayesinde tüm yıl boyunca devam edecek.

  • Ekim- Haziran döneminde haftada 2 gün toplam 8 hafta,
  • Haziran- Ekim döneminde ise haftada 3 gün toplam 5 hafta sürecek.

Yukarıdaki kriterlere uyduğunu düşünüyorsan; ilk adım olarak online genel yetenek ölçümlemesine davet edileceksin. Bu süreçte başarılı olursan, yine online olarak gerçekleşecek birebir görüşmemize katılacaksın. Görüşme sonucun olumlu olursa seni Türkiye geneline yayılan 1000’i aşkın şube veya Genel Müdürlükte gerçekleşecek olan programa dahil edileceksiniz.

Görüşme davetleri ve tüm bilgilendirmeler e-posta ve SMS yoluyla yapılacak.

BAŞVURMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELİ AÇINIZ.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ