İş İlanları – Banka Sınavları

Garanti Bankası Personel Alımları

1946 yılından itibaren ülkemizde bankacılık faaliyetlerine başlayan ve merkezi Ankara olan Garanti Bankası, ilerleyen zamanlarda hizmet ve sanayi sektöründe faaliyet gösteren lider firmalardan olan Doğuş Grup ile birleşmiştir. Ülkemizde bankacılık sektörüne yönelik birçok ilki başlatan bu banka, ilk olarak ‘Öğlen Açık Banka’ uygulamasını başlatmıştır.

Bunun gibi daha birçok ilki müşterilerine yaşatan Garanti Bankası, milyonlarca müşterisi ile birlikte hem bankacılık hem de yatırım işlemleri yürütmektedir. Sigorta şirketleri ile beraber yürütülen projelerle birlikte adayların bireysel emeklilik ya da birikim hesaplarını da kendi bünyesinde yapan Garanti Bankası, her geçen gün yeni bir personel alımı ile de gündeme gelmektedir.

İşte Garanti Bankası Personel Eleman Alımları İş İlanı doğrultusunda yayınlanan boş pozisyonlar.

Mobil Grup Asistanı

Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi

Operasyon Asistanı

Sosyal Medya Asistanı

Vergi Politikaları ve Kontrolleri Yöneticisi

Müfettiş Risk Analiz Yetkilisi

BT İç Kontrol Yetkilisi

Uzman Eğitimci Finansal Kontrol Yetkilisi ve Yönetmeni Yapılacak olan personel alımları bu pozisyonlarda yapılacak ve farklı bölgelere yönelik gerçekleşecektir.

Resmi verilere göre yapılacak olan alımlardaki boş pozisyon sayısı yirmi üçtür. İşte Alımların Yapılacağı İller ve Alınacak Maaşları: Alımların büyük bir çoğunluğu İstanbul’a yönelik yapılacaktır. Ayrıca Ankara, Denizli, Eskişehir ve Sivas’ta bulunan şubelere yönelik de alımlar yapılacaktır. Başvuracak adayların üniversite mezunu ve daha önce banka tecrübesi yaşamış olması, İngilizce’yi ileri derecede biliyor olması ve Office programlarına hakim olması gerekmektedir. İşe kabul edilen bankacı adayları, ilk etapta 2 bin lira gibi bir ücretle işe başlayacaktır ve dönem dönem bu ücret artacak, aynı zamanda kişiler mesleğinde ilerleyecektir.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ