İş İlanları – Banka Sınavları

Garanti Bankası Merkezi Satış Temsilcisi Personel Alımı

Garanti Bankası 4 ilde en az önlisans ve lisans mezunu adaylardan personel alımı yapacağını duyurduğu ilanı yayınladı. 2015 yılının bitimine çok az kala insan kaynakları departmanına alım yapmaya devam eden banka, alımla ilgili detayları duyurmuş ve yaş kriteri olarak 30 yaşını aşmamış gençlere fırsat tanımıştır.

Garanti Bankası Merkezi Satış Temsilcisi Personel Alımı ilanıyla yeni banka personel alımı gerçekleştirecek olan Garanti, Ülkemizde oldukça geniş bir kitle tarafından beğenilen kuruluş olmasının yanısıra, marka değerini bir önceki yıla göre 2 katına çıkarmanın mutlak avantajlarını da kullanmaya devam etmektedir. Alım kriterlerini incelediğimizde anadolunun en gözde 4 şehri için Merkezi Satış Temsilcisi iş pozisyonu için adaylardan tecrübe şartını istemeyen nadir ilanlarından birini yayınladığını görüyoruz.

Garanti Bankası Merkezi Satış Temsilcisi Personel Alımı ile yeni bir iş pozisyonu oluşturarak kurumsal müşterilerine hizmet vermeyi planlamaktadır. Bu pozisyon için içerisinde bulunduğumuz yıl içerisinde toplamda kaç personel alındığı bilinmemekle beraber, Garanti Bankası Merkezi Satış Temsilcisi Personel Alımı ilanında tecrübe kriterini ikinci plana attığını tekrar hatırlatmak istiyoruz.

Gişe Asistanı Görev Tanımı: Bankamızın maaş anlaşması olan kurum ve şirketlere giderek, bankamız ürün ve hizmetlerinin tanıtım ve satışından sorumludur.

Garanti Bankası Hangi İllerde Alım Yapacak? aşağıdaki görsele tıklayınız

ÖNEMLİ NOT:  Kriterlere uygun adaylar online sınava davet edilecek, davetler e-posta ve sms yoluyla bildirilecektir.

Garanti Bankası Merkezi Satış Temsilcisi Personel Alımı İlanına Başvurmak için aşağıdaki görselin üzerine tıklayınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ