İş İlanları – Banka Sınavları

Garanti Bankası Gişe Yetkilisi (En Az Önlisans) Personel Alımı

Garanti Bankası 15 ekimi itibariyle yayınladığı ilanla Gişe Yetkilisi Personel alacağını duyurmuştur.

Türkiye’nin marka değeri en yüksek bankalarından olan Garanti Bankası, kısa süre önce her ne kadar satış süreci yaşamış olsada yönetim kurulunun aynı kalması sonucu 2015 yılı stratejilerini bir bir gerçekleştirmeye devam etmektedir.

2015 yılının bitimine çok az süre kalmış olmasına rağmen, bu stratejilerin bir netice olarak İnsan Kaynakları anlamında da personel alımına devam etmektedir. Gişe Asistanı iş pozisyonu için tecrübesiz adaylar arasından alım yapacağını açıklayan Garanti  Bankası, bunun için de diğer bankalar gibi Lisans mezuniyeti şartı değil, Önlisans Mezunu adaylara da şans vermiştir.

Garanti Bankası personel alımı için verdiği yeni ilanında Bankacılık adayları arasında kariyer planlaması konusunda ilk sıralarda yer alan Gişe Asistanlığı pozisyonu için Önlisans mezunu adayları da mülakatlara kabul edeceğini yayınladığı ilandan anlıyoruz. Buradan yola çıkarak diğer alımalrda olduğu gibi bu alımı için de ciddi bir bütçe ayırmış olduğunu da biliyoruz. Alım konusunda son derece cömert olan Garanti Bankası çok yüksek sayılarda alım yaptığı da gözden kaçırılmamalıdır.

Garanti Bankası personel alımı hakkında iş pozisyonu hakkında detaylı bilgi vermek gerekirse ;

İş Tanımı:
Gişeye gelen müşterilerin nakit işlemlerini ve talimatlarını gerçekleştirmek ve aynı zamanda gişeden işlem yapmaya gelen müşterilere ürün satışı ve yönlendirmesi yapmaktan sorumludur.
Alım yapılacak pozisyonla ilgili adaylardan istenen kriterleri öğrenmek için aşağıdaki görseli açınız.

Garanti Bankası personel alımı dile ilgili istenen genel nitelikler yukarıda belirtildiği şekilde yapılmakla beraber, bu verilen ilanla dışında da Garanti Bankasının alımlarının olduğu unutulmamalıdır. Garanti Bankası güncel iş ilanları hakkında bilgi sahibi olmak için İnternet sitemizi düzenli olarak takip edebilirsiniz. Böylelikle hayatınızın işine belkide bu şekilde ulaşabileceğinizi göz ardı etmeyiniz.

Garanti Bankası İş İlanına başvurmak için aşağıdaki görseli açınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ