İş İlanları – Banka Sınavları

Garanti Bankası Gişe Asistanı Personel Alımı 2015

2015 yılı son çeyreğine girdiğimiz şu günlerde gişe asistanı personel alımı yapacağını duyuran Garanti Bankası, Önlisans mezunlarına da bu pozisyon için hak tanımaktadır.

Başka bir arzunuz? sloganıyla oldukça geniş bir kitle tarafından beğenilen Garanti Bankası, marka değerini bir önceki yıla göre 2 katına çıkarmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Alım kriterlerinde benzer pozisyonlar hariç sürekli güncellemeye giden banka, Anadolunun gözde bir şehri için personel alımı gerçekleştireceği ilanını bugün yayınladı.

Garanti Bankası Gişe Asistanı Personel Alımı 2015 son çeyreğiyle beraber yeni istihdam duyurularıyla devam ettiriyor. Bu pozisyon için içerisinde bulunduğumuz yıl içerisinde toplamda kaç personel alındığı bilinmemekle beraber, Garanti Bankası Gişe Asistanı Personel Alımı 2015 ilanında tecrübe kriterini ikinci plana attığını görüyoruz. Yeni personel yetiştirme verildiği görülen Garanti Bankası Gişe Asistanı Personel Alımı 2015 ilanıyla beraber Önlisans mezunu adaylarla beraber Lisans mezunu adayların da başvuruları kabul edilecektir.

Alımlarında oldukça seçici davranan Garanti Bankası; Eskişehir, Çanakkale, İstanbul (Avrupa), İstanbul (Anadolu), illerini kapsayacak şekilde Garanti Bankası Gişe Asistanı Personel Alımı 2015 alım yapacak olup, toplamda kaç personel alınacağı konusunda açıklama yapmamıştır.

Garanti Bankası Gişe Asistanı Personel Alımı 2015 ilanında yer alan görev tanımının özet hali ise aşağıda çıkartılmıştır.
Gişe Asistanı Görev Tanımı: Gişeye gelen müşterilerin nakit işlemlerini ve talimatlarını gerçekleştirmek ve aynı zamanda gişeden işlem yapmaya gelen müşterilere ürün satışı ve yönlendirmesi yapmaktan sorumludur.

ÖNEMLİ NOT:  Kriterlere uygun adaylar online sınava davet edilecek, davetler e-posta ve sms yoluyla bildirilecektir.

İLANIN DEVAMI İÇİN AŞAĞIDAKİ SONRAKİ SAYFA BUTONUNA TIKLAYINIZ.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ