İş İlanları – Banka Sınavları

Finansbank Merkezi Kontrolör Yardımcısı Sınavı

Finansbank Genel Müdürlüğü tarafından duyurulan ilanla Bankanın İç Kontrol Merkezi Kontrolör Yardımcısı açığını gidermek için sınavla personel alımı yapılacağı duyurulmuştur.

Çalışanlarının memnuniyetinin Finansbank için en önemli değer olduğunu vurgulayan Banka, Bu memnuniyetin uzun vade de kendilerine büyük değer kattığına inanıyor. Kariyer yolculuğunda çalışanlarına destek olmak maksadıyla İnsan Kaynakları uygulamalarını kişilerin beklentilerine göre şekillendirdiği de unutulmamalıdır.

İş Tanımı:
Merkezi Kontrolör Yardımcıları olarak alımı yapılacak personeller;

– Finansbank  tarafından gerçekleştirilen işlemlerin ulusal ve uluslararası düzenlemelere uygun olarak yürütülmesini sağlamak amacıyla iç kontrol faaliyetlerini gerçekleştirmesi,,

– Kontroller sonucunda tespit edilen hususlarla ilgili rapor hazırlayarak, hataların tekrarının önüne geçecek önlemler hakkında önerilerde bulunması.

Adaylarda Aranan Nitelikler İçin Aşağıdaki Görseli Açınız.

İşe Alım Süreciyle İlgili Bilgilendirme:

  • Başvurusu olumlu olarak değerlendirilen adaylar 23/10/2015 tarihinde gerçekleşecek olan online sınava davet edilecektir.
  • Genel yetenek, kişilik envanteri sınavları uygulanacak olup, sınavda başarılı olan adaylar mülakatlara davet edilecektir.
  • Finansbank, kapsamlı eğitim – gelişim imkanları sunmayı ve iyi bir kariyer yolculuğunu vaat ediyor.

İlana Başvurmak İçin Aşağıdaki Görseli Açınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.