İş İlanları – Banka Sınavları

Finansbank lise, önlisans, lisans Türkiye genelinde personel alıyor

Finansbank personel alımları Eylül ayında da devam ediyor. Finansbank, Türkiye genelinde personel alımı gerçekleştirecek. Banka tarafından açık bulunan 8 farklı pozisyon için personel alım ilanı yayınlandı.  Finansbank personel alımı ilanlarına pozisyonlara göre lise, önlisans, lisans mezunu ve devam zorunluluğu olmayan üniversite öğrencileri başvuru yapabilecekler.

Finansbank personel alımlarında pozisyonlara göre yaş, tecrübe, askerlik gibi şartlar bulunuyor. Banka tarafından engelli personel alımı da yapılacak. Personel alımı yapılacak bazı açık pozisyonlar;Elektrik Teknikeri; En az Meslek Yüksek Okulu elektrik, elektronik bölümü mezunu olmak, taahhüt sektöründe  ve  bakım işletme alanında 5  yıl tecrübeli olmak, hakediş kontrolü konusunda deneyimli olmak, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek, askerliğini yapmış olmak şartları aranıyor.

Bireysel Satış Temsilcisi; En az lise mezunu veya devam zorunluluğu olmayan üniversite öğrencisi, satış konusunda kariyer yapmayı hedefleyen, iletişim ve ikna becerisi yüksek, müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, 30 yaşını aşmamış, askerlikle ilişiği bulunmayan adaylar başvuru yapabilecek.Engelli Personel; En az lise mezunu olmak, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engellilik kapsamında değerlendirilen, en az %40 engellilik raporu olmak, engel durumu aktif çalışmasına engel olmamak, ekip çalışmasına yatkın olmak gerekiyor.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ