İş İlanları – Banka Sınavları

Eve Nikah Şekeri İşi Veren Firmalar

Peki Ek İş Yapmak bu kadar avantajlı ve kolay İse Sizde Evinizde Ailenize , Kocanıza ve Kendinize Para Kazanarak Katkıda Bulunmak İstemezmisiniz ? Günümüzde artmakta olan ek iş ilanlarından biriside evde nikah şekeri işidir. Evde nikah şekeri yapma işi çok kolay ve eğlenceli olmakla kalmıyor , yapacağınız nikah şekerlerindende güzel kazanç getiriyor.Ayrıca çok keyifle yapacağınız ve eylenerek para kazanabileceğiniz bir iştir. Nikah şekerlerinin kullanım alanı çok geniş ve süsleme için çok önemlidir. Nikah şekerlerinden biraz bahsedecek olursak : Nikah şekeri işi bakıldığında ne kadar zor görülsede aslında çok kolay bir iştir. Bir yerde nikah şekeri görüdüğünüzde düşünmüşsünüzdür , bu nikah şekerleri ne kadar zordur yapımı , acaba kim kaç tane makineden geçerek gelmiştir buraya diye herkez mutlaka düşünmüştür. Ama nikah şekerleri sizin düşündüğünüz kadar değil . Hiç bir fabrikada yada işletmede , hiç bir makineden geçmiyorlar.Nikah şekerleri üretimi aslında bir kaç kalem çiçekten , tül ve gerekli malzemelerin yapıştırıcı yardımı ile bir araya getirerek süslenmesinden ibarettir. Nikah şekeri üretiminde en önemli makine el becerinizdir.

Nikah şekeri üretimi :

Nikah şekeri üretimi için gerekli malzemeleri guruplayacak olursak 3’e ayırabiliriz. Bunlar üretim malzemeleri , yardımcı malzemeler ve ana objelerdir.

1. Üretim Malzemeleri: Yapıştırma işlemi için bir sıcak silikon tabancası , saten kurdelede püsküllenmeyi engellemek için kurdele kesme makinesi , makas , fiyonk , ısıtarak delmeler için havya kullanılır.

2. Yardımcı Malzemeler : Yardımcı Malzemeler Olarak yapıştırıcılar , tüller , mıknatıs , lavanta, kurdeleler , ve süs aksesuarları kullanılır .

3. Ana Objeler : Ana objeler nikah şekeri işinde en ön planda bulunan malzemelerdir. Ana objelerler başlamış olduğunuz işi bitirmenize yardımcı olur.

EVLERE NİKAH ŞEKERİ İŞİ VEREN FİRMALAR VE GERİ TESLİM ALMA

Evde nikah şekeri işi yapmaya karar verdiyseniz , Eve nikah şekeri işi veren firmalardan alacağınız örneklerle ve gerekli malzemelerle hemen nikah şekeri işine başlayabilirsiniz. Muhtemelen size gelecek malzemeler ,şekerler ve örnekte gelecek olan süsleme malzemeleri gibi süsleme malzemeleridir.Gerekli malzemeleri aldıktan sonra hemen işe başlayabilirsiniz. Teslim etmek için genellikle nikah şekeri işi veren firmadan alacağınız güne göre teslim edersiniz. Yada bir gün anlaşılmamış ise işi bitirdikten sonra firmayı arayarak teslim edebilirsiniz.

Ödeme Şekli : Nikah şekeri işinde genellikle alacağınız ücret yaptığınız süslemeye göre ve büyüklüğüne göre değişir. Alacağınız para yaptığınız işin adetine göre belirlenir.Ücretinizi firmadan aldığınız işi teslim esnasında anında , bekleme yapmadan ödenir. Yada bir banka hsabı ile anında havale işlemi ile alırsınız.

Haberin  Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 119 YORUM
 1. edanur dedi ki:

  Bitlis merkez

 2. Tolga Kahraman Ümraniye/İSTANBUL dedi ki:

  ÜMRANİYE-İSTANBUL

 3. Tolga Kahraman Ümraniye/İSTANBUL dedi ki:

  Merhabalar bizde ailece el becerisi olan kişiler olarak seri bir iş istiyoruz,Ümraniyede oturuyoruz.Dönüş yaparsanız seviniriz iyi çalışmalar..

 4. bsra dedi ki:

  acil iş arıyorum

 5. bsra dedi ki:

  acil iş arıyorum yalova

 6. gamze arvas dedi ki:

  Kuşadasinda oturuyorum ilgilenirseniz tesekkurler

 7. Burcin dedi ki:

  Ankara etimrsgut

 8. Hulya uysal dedi ki:

  Nikah sekeri isini almak istiyorum

 9. Nihal yildirim dedi ki:

  Sanata tasarım fakulte mezunuyum azda olsa deneyimim var. Adana çukurova

 10. Cansu Candan dedi ki:

  Geri donüş olursa sevinirim

 11. nur gül dedi ki:

  Manisa kula

 12. Hilal dedi ki:

  Sakarya da oturuyorum.

 13. GÜLSEREN dedi ki:

  antalya da oturuyorum

 14. büşra parla dedi ki:

  Büşra parla afyonkarahisar merkez busraparla123@gmail.com

 15. ferhat ergul dedi ki:

  Kahramanmaraş/elbistan

 16. fatih dilek dedi ki:

  ekibim ile nikah şekeri yapmak istiyorum

 17. Elif dedi ki:

  Edirne kesanda oturuyorum. Çalışmıyorum. Evde para kazanarak çeyizimi tamamlamak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Tesekkürler şimdiden..

 18. Burcu dedi ki:

  Eskişehir merkez

 19. Selma dedi ki:

  Ankara’da oturuyorum.

1 4 5 6
BİR YORUM YAZ