İş İlanları – Banka Sınavları

Evde Poşet Katlama İşi

Evde Oturduğunuz Yerden Poşet Katlayabilir ve Katladığınız Kilo Poşet Üzerinden Ayda 1,500 TL’ye Kadar Para Kazanabilirsiniz.

Evde yapılabilecek olan işler arasında en basit ve en çok kazandıran poşet katlama işi birçok kişinin dahi aklına gelmemektedir. Firmalar ellerinde bulunan poşetleri katlattırmak için size yani evinize kadar bunları getirirler. Sizler sadece size söylenen şekilde ürünleri hazırlarsınız. Bugün baktığımız zaman birçok kişi özellikle de ev hanımları bu işi yapabilmek için can atıyorlar. Kazancı her ne kadar düşük olsa da, yine de bu iş sayesinde birçok ev hanımı güzel paralar kazanmakta ve kazancını kendi işlerinde harcayabilmektedir.
Evde poşet katlayarak para kazanmak için ne yapmak gerekir?

Evde poşet katlayarak para kazanmak isteyenler öncelikli olarak bu firmaları araştırmaları gerekir. Genellikle büyük şehirlerde bu firmaların çok fazla olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Aydın, Bursa, Adana, Samsun, Gaziantep, Zonguldak, Antalya ve Trabzon gibi illerde bu işlerin çok daha sık verildiğini söyleyebiliriz.

Poşet katlama işinin en güzel yanı ise herhangi bir vasfa sahip olmak zorunluluğunun olmamasıdır. Yani lise mezunu, üniversite mezunu ve hatta ilkokul mezunu bile olsanız kolayca bu işi yapabilir ve paranızı kazanabilirsiniz. İnsanların kendi yaşamlarını idame ettirebilmek adına birden fazla ek iş ilanlarını aradığını ve bunların başında da bu işin geldiğini belirtebiliriz.

EVDE POŞET KATLAMA İŞİ NASIL YAPILIR?

Evde poşet katlama işini yapmak isteyenler firma ile iletişim kurduktan sonra firma bu kişilere poşetleri çuvallarla getirir. Poşetlerinde türlerinin olduğunu düşünürsek, boyutuna şekline göre bazen ödemeler daha farklı olabiliyor.

Sizler sadece size verilenleri düzgün bir şekilde hazırlar ve firmaya verecek hale getirirsiniz. Firma ise bu poşetleri daha sonra başkalarına satar. İşin en zahmetli kısmı ise poşetlerin hazırlanmasıdır. Özellikle katlaması zor olan naylon poşetler, birçok kişinin zorladığı ilk yerdir. Fakat elinizin alışmasından sonra daha hızı bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer yandan ise poşetlerin paketlenmesi vardır. Muhtemelen sizlere poşetleri koymanız için naylon jelatinler verilecektir. Verilmiş olan bu jelatinlere poşetleri katlar ve sıkıştırırsınız. Bu işlem sonrasında ise katladığınız poşetin oranına göre size ödeme yapılır.

POŞET KATLAMA İŞİNDEN NE KADAR KAZANILIR?

Poşet işinin en büyük özelliği ise kilo ile satılıyor olmasıdır. Katladığınız kilo kadar para kazanacağınızı düşünürsek ne kadar çok poşet katlarsanız o kadar çok para kazanabilirsiniz. Bildiğimiz klasik beyaz poşet katlaması için kilo başına 1 – 2 TL arasında bir para ödenmektedir. Günlük ortalama 20 kilo poşet paketleyen bir kişinin kazanacağı para ise en fazla 35 TL olacaktır.

FİRMALAR ÖDEMEYİ NASIL YAPAR?

Firmalar zaten size kilo hesabı ile poşetleri verecekleri için ödemelerde daha kolay ve basit olacaktır. Bu sebepten dolayı firmaların para ödemesi çok zor olmayacaktır. Eğer çok para kazanmak isterseniz daha fazla poşet katlamak için istekte bulunabilirsiniz. Firmalar genellikle haftalık olarak gelir ve evden poşetleri teslim alırlar. Sonrasında ise size paranızı elden verirler. Aylık olarak kazanabileceğiniz para maksimum 1,500 TL olacaktır. Daha fazlasını kazanmanız pek mümkün değil diyebiliriz.

FİRMALARLA İLERİŞİM NASIL OLUR, POŞET KATLAMA İŞİ NASIL ALINIR?

Bu firmalarla iletişim sağlamak isteyenler yorum bölümüne güncel olarak kullandıkları e-mail adreslerini yazabilir ve firmalarla iletişim sağlayabilirler. Kesinlikle telefon numarası, adres bilgisi veya kişisel bilgilerin yazılmaması gerekmektedir. Aksi halde oluşabilecek olumsuzluklardan internet sitemizim sorumlu tutulması söz konusu değildir.

Evde Poşet Katlama İşi Nasıl Yapılır? Evlere Poşet Katlama İşi Veren Firmalar

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 54 YORUM
 1. Başak dedi ki:

  Samsun/Atakum

 2. MERT KORKMAZ dedi ki:

  bu iş için özenle çalışırım tokat/niksar

 3. çiğdem batkın dedi ki:

  Samsun/ilkadım

 4. EBRU dedi ki:

  EVDE POŞET VE SABUN İŞİ YAPMAK İSYİYORUM. evdeyapilacakis@hotmail.com

 5. gülten dedi ki:

  gerçekten bu iş veriliyor mu insanlar umutla iş bekliyorlar veriliyorsa benim de ekibim var bekliyorum birde arkadaşlar gerçekten iş alan varsa yazabilir mi

 6. Eda dedi ki:

  Silivri

 7. demet dedi ki:

  Istanbul esenyurt

 8. efkan çümenli dedi ki:

  Zonguldakta varsa böyle bir firma iletişim kurabilir mi? Ya da biz nasıl irtibat kuracağız? Bilgisi olan yazabilir mi?

 9. eda dedi ki:

  MALATYA/ MERKEZ Evde poşet katlama işi yapmak istiyorum.

 10. Yasemin dedi ki:

  Istanbul pendikde oturuyorum poset katlama isi olursa bana mailden ulasabilirsiniz kendi aracimizla isi almaya gelebiliriz mail adresim yosi_ysmn@hotmail.com

 11. aynur dedi ki:

  aynur ögrenciyim acil işe ihtiyacım var bende poşet işi yapmak istiyorum

 12. Baran dedi ki:

  Özellikle ev hanımı olan annelerimiz için hem bir uğraş hem de ek gelir sağlamaları açısından güzel bir iş.

BİR YORUM YAZ