İş İlanları – Banka Sınavları

Evde Ne İş Yapabilirim Diyenlere Ek İş İmkanları

Evde Ne İş Yapabilirim Diyenler için hazırladığımız, örnek iş dallarıyla ilgili detaylı bilgiye yazımızdan ulaşabilirsiniz. Son aylar da bir çok işsiz genç evde ne iş yapabilirim sorusunun cevabını arıyorlar. Aslında evinizde yapabileceğiniz bir çok iş dalı vardır. Tabi bu ek işleri yapabilmeniz için yaşadığınız şehir de önem arz ediyor. Yani yaşadığınız ilde ya da ilçede evlere ek iş veren firmaların olması gerekmektedir. Bunun için ise fabrikaların, üretim atölyelerinin, tekstil firmalarının bulunduğunuz ilde olması önemlidir.

Evde yapabileceğiniz ek işler arasından öncelikle gıda sektörüyle alakalı olarak yemek yapma işinden bahsedebiliriz. Genellikle ev hanımlarının tercihi olan evde yemek yapma işinde sizden istenilen türde yemekleri evinizde yaparak talep gelen işletmelere ve yerlere satabilirsiniz. Genellikle evde içli köfte yapma işi ve ev yapımı mantı satmak gibi ev yemekleri ile alakalı ek işlerin gündemde olduğu biliniyor. Bunun yanı sıra tatlı ürünleri de yapıp satmanız mümkündür.

Bir diğer iş ise kına paketleme işidir. Kına paketleme işinde size kına, kına paketi, paketi bağlamak için ip, dekoratif süs gibi ürünler verilmektedir. Sizler ise kınayı paketin içine koyup paketleyerek işi hazır hale getirebilirsiniz. Hatta bazı kına paketleme işinde paketli kınayı da kese içine koyabiliyorsunuz. Dolayısıyla kına paketleme işi için genellikle toplu ücret ödenmektedir. Örneğin; 500 kına paketleme işi için ayrı ücret ya da her bir kına paketi adeti başına da ücret ödenebilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra çeşitli ek işler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için ek iş ilanları kategorimizi buradan ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanı sıra facebook sayfamızı buraya tıklayarak beğenebilir, evde yapabileceğiniz ek iş ilanların profilinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

[notice]Ayrıca yapabileceğiniz ek işleri bu yazıya yorum olarak yazarak ek iş verenlere iş isteğinizi de ulaştırabilirsiniz. Bunun için ise Ad Soyad, E-Posta Adresi ve Yaşadığınız Yer – İlçe gibi detaylarınızı belirtebilirsiniz.[/notice]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Baran dedi ki:

    Iskenderun/Hatay

BİR YORUM YAZ