guncelsayfam.com

EVDE KINA PAKETLEME İŞİ

EVDE KINA PAKETLEME İŞİ

Evde kına paketleme işi ile ilgili olarak daha önce yazılmış olan birçok makalenin aksine bugün ki makalemizde bu işin nasıl yapıldığını, firmalarla nasıl iletişim sağlanacağını ve firmaların ne kadar ödeme yapacakları hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Eğer iş çıkarsa ve firmalar bu işlerin yapımı için ilanlar verirlerse de internet sitemiz üzerinden bu ilanların takibini yapabilirsiniz.

Evde kına paketleme işi ile aylık kazanılabilecek olan maddi gelirin herhangi bir sınırı yoktur. Özellikle ödeme yapan firmalar genellikle kişilerin performansları ve işe gelecek olan talep doğrultusunda ödemelerini yapmaktadırlar. Bu sebepten dolayı sizlere daha net rakamlar vermemiz de mümkün olmayacaktır.

EVDE KINA PAKETLEME İŞİ FİRMALAR TARAFINDAN NASIL VERİLİR?

Kına paketleme işi yaptıracak olan firmalar öncelikli olarak bu tarz işlerin çıkmasını beklerler. Bu işlerin çıkması ile birlikte de evlere kına gönderimi yaparlar.

Örnek olarak çıkan bir düğün işini düşünelim.

100 kişinin katılacağı bir düşün için genellikle 1 veya bazen 2 kilo kadar kına hazırlaması yapılır. Bunu yapacak olan ev hanımları veya ek iş isteyen kişiler, 1’er gramlık veya bazen 5’şer gramlık küçük paketlere paketlemeler yapar ve yaptıkları paketleme başına da para alırlar. Çalışanların aldıkları paralara baktığımız zamanda kimileri bazen kilogram üzerinden para ödemesi yaparken kimileri ise tane başına ödeme yaparlar.

1 KG kına paketlemesi yaptıran firmalar eğer kilo üzerinden ödeme yaparlar ise ortalama olarak 100 veya 200 paketlemeye ortalama olarak 2 – 4 TL olarak ödeme yaparlar. Verilen para içerisinde malzeme paraları veya diğer ürünler yer almamaktadır. Günlük ortalama 10 kilo kına paketlemesi yapan bir kişiyi düşünecek olursak kazanılan para ortalama 20 – 40 TL arasında değişecektir.

Yukarıda vermiş olduğumuz rakamlar tahmini rakamlar olup, bu iş durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Yaz dönemlerinde ve özellikle Mayıs – Ekim ayları arasında çok fazla düğün, sünnet ve kına organizasyonları olduğu için kına paketleme işi de haliyle artmaktadır. Kış aylarında daha durgun olan bu sektör yaz aylarında güzel para bırakabilir. Firmalar sadece evlere değil ofislerde çalıştırmak üzere de birçok eleman aramaktadırlar.

Haberin Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
  1. şerife dedi ki:

    bende bu işi yapmak istiyorum. antalya da oturuyorum

  2. neziha dedi ki:

    kına paketleme işi yapmak istiyorum

  3. Bade dedi ki:

    Konya meram

BİR YORUM YAZ