İş İlanları – Banka Sınavları

EÜAŞ İşçi Alım İlanı 2016

Elektrik Üretim A.Ş. DPB aracılığı ile vermiş olduğu yeni ilanda çok sayıda işçi alımı yapacağını duyurmuştur. Toplamda 25 kişilik bir alım yapacak olan Elektrik Üretim A.Ş. aldığı işçiler ile sürekli çalışacaktır.

EÜAŞ İşçi Alım İlanı 2016 için alınacak personeller Karkamış HES İşletme Müdürlüğüne Ataması Yapılacak ve Eğitim Sonrası Birecik HES İşletme Müdürlüğünde Çalıştırılacaklardır.

ALINACAK PERSONEL

– İşçi Personel : 25 Kişi

İş başvurusunda bulanacak olan adaylar 3 farklı kategori içerisinde alınacaklardır. Bu alınacak olan adaylar için 3 farklı şart bulunmaktadır. Bu şartlara ise aşağıda ulaşabilirsiniz.

ŞARTLAR
-Elektrik Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların:
EML/Teknik Lise ve Dengi okulların “Elektrik”, “Elektrik-Elektronik”, “Elektrikçilik” bölümleri ile “Elektrik-Elektronik Teknolojisi” bölümünün (Bobinaj, Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi, Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü ile Endüstriyel Bakım Onarım) alt dalı mezunu olması.

-Elektronik Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların
EML/Teknik Lise ve Dengi okulların “Elektronik”, “Elektrik-Elektronik” bölümleri ile “Elektrik-Elektronik Teknolojisi” bölümünün (Büro Makinaları Teknik Servisi, Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım Onarım, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sist., Haberleşme Sist., Otomasyon Sist.) alt dalı mezunu olması.

-Makina Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların
EML/Teknik Lise ve dengi okulların “Makine”, “Makine Bakım Onarım”,”CNC”,”Torna”, “Tesviye”, “Torna-Tesviye” veya “Makine Teknolojisi” bölümü mezunu olması.

-İnşaat Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların
EML/Teknik Lise ve dengi okulların “İnşaat” veya “İnşaat Teknolojisi bölümü mezunu olması.

-Makina Teknikeri (Proses İşçisi) mesleği için başvuracak adayların
Meslek Yüksek Okullarının “Makina”, “Makina Yağları ve Yağlama Teknolojisi”, “İş Makinaları”, “Bilgisayar Destekli Makina” veya “Termik Santral Makinaları” bölümü mezunu olması.

-Elektrik Teknikeri (Proses İşçisi) mesleği için başvuracak adayların
Meslek Yüksek Okullarının “Elektrik”, “Termik Santrallerde Enerji Üretrimi”, “Enerji”, Hidroelektrik Santralleri” veya “Elektrik Enerjisi Üretim-İletim ve Dağıtımı” bölümü mezunu olması.

-Elektronik Teknikeri (Proses İşçisi) mesleği için başvuracak adayların
Meslek Yüksek Okullarının “Elektrik-Elektronik”, “Elektrik-Elektronik Teknikerliği”, “Elektronik”, “Endüstriyel Elektronik”, “Endüstriyel Elektronik (U.Eğitim)”, “Elektronik Yüksek Teknisyenliği” veya “Elektronik Teknolojisi” bölümü mezunu olması.

-İnşaat Teknikeri(Proses İşçisi) mesleği için başvuracak adayların
Meslek Yüksek Okullarının “İnşaat”, “İnşaat Teknikerliği” veya “İnşaat Teknolojisi” bölümü mezunu olması.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ