İş İlanları – Banka Sınavları

Eti Personel Eleman Alımları 2016

Eti firması 1961 senesinde kurulmuş olan ve ülkemizde de adından sıkça bahsedilen gıda firmaları arasında yer almaktadır. Çeşitli Türk mühendislerin çalışması ile beraber de ETİ firması kendini her geçen gün geliştirmeye ve piyasada çok daha büyük pay sahibi olmaya devam ediyor. Firma yetkililerinin yapmış oldukları açıklamalara göre, firmanın önümüzdeki birkaç yıl içinde çok daha büyük bir platform haline gelmesi bekleniyor. Peki bu durumu kendi adınıza hiç fırsata çevirmeyi düşündünüz mü? Tecrübeli çalışanları ve lezzetli yiyecekleri sayesinde herkes tarafından bilinmekte olan markalar arasında yerini uzun zamandan beri korumayı başarmaktadır. ETİ firması içinde çalışmak ise birçok kişinin prestij sahibi olması için oldukça önemlidir.

Hangi Pozisyonlar İçin Personel Alımı Yapılacak?

İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde ETİ firmasının birçok alt birimi bulunmaktadır. Bu alt birimler için ise;

Eğitim Yetkilisi
Ürün Müdürü
Ağ Mühendisi
Proje Mühendisi
Kalite Güvence Teknisyeni
Satış Müdürü

gibi itibarı oldukça yüksek olan alanlarda personel alımı yapılacaktır. Eğer siz de köklü firmalarda çalışarak zaman içinde kariyerinizi yükseltmek istiyorsanız iş başvurularını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ