İş İlanları – Banka Sınavları

Eroğlu Holding Personel Alımı

Bünyesinde Colin’s ve Loft gibi Dünya markalarını barındıran Eroğlu Holding, 2015 ekim ayı itibariyle bir çok ilde personel alımlarını devam ettirmektedir. Eroğlu Holding, personel alımı konusunda titiz bir çalışma yürütmekte olup, kariyer yolculuğu bakımından da bir çok yenilik sunmaktadır. Çalışan seçiminde “iyi insan” kriterine göre alım yapan Holding, şuan hali hazırda 140 farklı iş pozisyonu ilanıyla personel alımlarını devam ettirmektedir.

Eroğlu, sadece İstanbul için değil, Ankara, Erzurum, Mardin, Van, İzmir, Eskişehir, Manisa, Bursa, Gaziantep, Diyarbakır ve daha birçok il için verilmiştir. Bu iller ve bu illerin haricinde birçok ilde alım yapacak olan Eroğlu Holding personel alımı iş ilanları konusunda birçok sektörünü öne sürmüştür. Tekstil üzerine en çok alım yapacak olan holding diğer sektörlerdeki şirketlerine de eleman alımı yapacaktır.

Eroğlu Holding personel alımları için hangi pozisyonlarda açık olduğunu aşağıda çıkardık.

BÖLGE MÜDÜRÜ (Lisans)
PAZARLAMA MÜDÜRÜ (Lisans)
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (Lisans)
SATIŞ DANIŞMANI (Lise)
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI
LOJİSTİK UZMANI (Önlisans)

Eroğlu Holding personel alımı için 140 farklı iş pozisyonundan genel kriterleri taşıyanları sizler için derlemeye çalıştık.En çok Colin’s ve Loft mağazaları için personel alımı yapılacaktır.

İl Bazında tasniflediğimiz ilanları görmek için aşağıdaki görseli açınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ