İş İlanları – Banka Sınavları

Enerjisa Personel Alım İlanı

Türkiye’nin elektriğini dağıtan ve büyük bir şirket olan Enerjisa, Sabancı Grup bünyesinde çalışmakta olan ve sürekli personel eleman alımı yapan bir şirkettir. 2015 içinde de alımlarını gerçekleştirecek olan Enerjisa, daha fazla eleman almak için ilanlarını vermiş ve birçok kişiyi bünyesine katmayı beklemektedir. Bu nedenle burada çalışmak isteyenler için bu büyük fırsat kaçırılmamalı ve ilanlar sürekli takip edilerek, başvurularda bulunulmalıdır.

Sabancı Holding bünyesinde olan EnerjiSA, 2015 yılında çalışmalarına devam ederken yeni elemanlar almayı da ihmal etmiyor. Özellikle alacakları yeni elemanların profesyonel ve işin ehli insanlar olmasına son derece dikkat ediyorlar. Bu sebepten dolayı da ilanlarını internet üzerinden veriyorlar. Alımlarını yaparken kişilerin tecrübelerine çok azla önem veren EnerjiSA yeni alımlarını için çoktan ilanlarını vermeye başladı.

Enerjisa personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında İstanbul’dan Artvin’e, Ankara’dan Adana’ya kadar birçok şehirde yapılacaktır. Bu sebepten dolayı yaşadığınız şehirde alımın olup olmayacağını bilemezsiniz. Eğer sizlerde bu şirket bünyesinde çalışmak isterseniz bu ilanlara kısaca bir göz atabilirsiniz. İşte Enerjisa personel eleman alımı iş ilanlarından bazıları:

– Muhasebe Uzmanı,
– Saha Satış Temsilcisi,
– Alacak Yönetimi ve Tahsilat Uzmanı,
– Enerji Otomasyon Uzmanı,
– İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı,
– Lojistik Hizmetler Uzmanı.

Enerjisa personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bu pozisyonlardan oluşacak olup, internet sitemiz daha birçok ilanı takip etmeye devam edecektir. Sizlerde bu şirket hakkında dahaf azla bilgi edinmek ve yeni ilanlardan haberdar olmak isterseniz, internet sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Enerjisa personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlardan olacak ve yukarıda verdiğimiz pozisyonların detayları neler öğrenmek istiyorsanız tıklayınız.

http://www.kariyer.net/enerjisa-enerji-uretim-a-s-is-ilanlari-c9720-p34598/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ