İş İlanları – Banka Sınavları

Enerji SA 450 Personel Alımı

Enerji SA 1996 yılında Sabancı Şirketler Grubu tarafından kurulan bir otoprodüktör şirkettir. Enerji ihtiyacını tedarik etmek amacıyla faaliyet vermektedir. Faaliyet gösteren firma, elektrik dağıtımı, elektrik satışı ve elektrik üretimi alanlarında çalışmaktadır. Bu bakımdan eleman alımları da elektrik izinleri teknikeri, elektrik elektronik operatörlüğü, elektrik mühendisi ve proje teknikeri gibi pozisyonlarda yapılmaktadır.

Enerji SA personel alımında başvuran kişilerden yapılan işler doğrultusunda şirketin değerlerini göz önünde tutacak, yaptığı işin gereklerini en iyi şekilde karşılayacak, şirketi geleceğe taşıyabilecek potansiyele sahip olan ve bu potansiyelleri ile performanslarını üst düzeyde tutacak şekilde yetenekli kişileri arıyor. Bu potansiyele sahip kişiler arasından da personel alımını gerçekleştiriyor.

Enerji SA personel alımı sırasında bünyesindeki tecrübeli insan kaynakları aracılıyla başvuranları görüşmeye davet eder. Kişinin gerekli potansiyeli ölçülür ve gerekli pozisyonlardaki göreve uygunluğu tespit edilir. Bu süreçte çeşitli sorularla test niteliğinde görüşme yapılır. Süreç sonunda uygun görülen kişiler gerekli yerlere getirilerek işe başlatılır.

Enerji SA personel alımı için gerek duyduğu pozisyonlar hakkında bilgi yayımlamıştır. Bu bil giler dahilinde verdiği ilanlarda, kalite kontrol teknisyeni, operatör, ofis asistanı, satın alma uzmanı, uzman mühendis, proje teknikeri ve işletme mühendisi alacağını duyurmuştur. Bu pozisyonlarda çalışmaya uygun adaylar gerekli ilan sayfalarından gerekli iş ilanına ulaşıp başvurularını gerçekleştirebilirler.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ