İş İlanları – Banka Sınavları

Emniyet Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı Emniyet Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı 

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan duyuruya göre kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. Sözleşmeli personel alımının şartları ve başvuru tarihleri haberimizin devamında..

Merkez ve Taşra teşkilatı şeklinde 2 çeşit yapılanması bulunan Emniyet Genel Müdürlüğü, Merkez teşkilatında görevlendirmek üzere personel alımı yapacak. Alım yapacağına dair duyuruyu kendi resmi web sitesi üzerinden yapan Genel Müdürlük, Vasıfları sözleşmeli olacağını ilan ettiği alımla Bilişim Personeli istihdamı gerçekleştirecek. Başvuru yapmak isteyenlerin hangi şartları taşıması gerektiği ve başvuru tarihlerine dair bilgiye haber detayımızdan ulaşabileceksiniz.  

Sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacağını yukarıda değindiğimiz alımla ilgili olarak kişi sayısı ise 19 olarak ilan edildi. Öğrenim durumu olarak ise; fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, mühendislik bölümlerinin ve  bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden birinden mezun olunması istenmektedir.

Emniyet Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı için belirlediği kriterleri aşağıdaki görsele tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Başvurular 21 Kasım 2016 tarihinde başlamış olup 2 Aralık 2016 tarihine kadar sürecek. Başvuru yapmak isteyen adayların yukarıdaki görselde yer alan niteliklere sahip olmaları gerekmektedir. 

Emniyet Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı haberimizin devamı olan sayfamızda (aşağıda bulunan sonraki sayfa butonuna tıklamanız gerekmektedir) başvuru linki yer almaktadır. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ