İş İlanları – Banka Sınavları

Efektsiz de Bir Harika Olan Yeni Zelanda Fotoğrafları

Orta Dünya tabirini bir çoğunuz daha önce duymamışsınızdır büyük ihtimalle. Yeni Zelanda Fotoğrafları nı paylaşacaksak eğer bu tabiri buraya yazmamak olmazdı tabiki. Middle Earth türkçe karşılığıyla Orta Dünya’nın mekanları olarak bir çok ülkede tabir edilen Yeni Zelanda Fotoğrafları nı bilgisayar efekti olmadan veya herhangi bir photoshop kurnazlığı yapmadan tüm saf ve doğal haliyle karşınıza getiriyoruz.

Bilmeyenler için söylüyoruz, ”Yüzüklerin Efendisi” ve ”Hobbit” gibi filmlerin serisi için kullanılan bütün dış mekanlar aşağıda detaylıca fotoğraflarını göreceğiniz Yeni Zelanda Fotoğrafları isimli galerideki yerlerde çekildi. Bu filmlerin serilerininde çekilmesiyle beraber ne kadar çok etkin izleyici kitlesine sahip olduğunu burda tartışmaya açmayacağız. Ancak serilerin yönetmeni Peter Jackson’ın da ülkesi olması nedeniyle Yeni Zelanda Fotoğrafları tabiki Yeni Zelanda’da çekildi.

İşte görenleri hayranlık içerisinde bırakmasıyla beraber bizi bir kez daha Orta Dünya’ya götüren o müthiş mekanlar eşliğinde Yeni Zelanda Fotoğrafları ;

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ