İş İlanları – Banka Sınavları

Dokuz Eylül Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü, bir personel alım yayımlayarak sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizde…

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü, Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesinde bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre; KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, yazılı ve sözlü mülakat yapılmaksızın sözleşmeli personelalınacak.

Başvuru yapacak adayların; son 1 yıldır herhangi bir kurumda sözleşmeli olarak çalışmamış olmaları, erkek adayların askerliğini fiilen yapmış olması, 657 sayılı DMK’nın 48. maddesinde yer alan şartları taşımaları gerekiyor. Ayrıca; nöbet usulü çalışmasına engeli olmayan, herhangi bir kurumdan emeklilik veya yaşlılık aylığı almayan adaylar başvuru yapabilecek.

Dokuz Eylül Üniversitesi Personel Alımı

Dokuz Eylül Üniversitesi Personel Alımı

Talep edilen şartlara durumu uyan adayların başvuruları, 18 Aralık 2017tarihine kadar alınacak. Başvurular, KPSS sonuç belgesi, diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi, SGK hizmet dökümü, bir fotoğraf ve askerlik terhis belgesi ile birlikte başvuru dilekçesini doldurarak Hastane İnsan Kaynakları Birimine şahsen yapılacak.

KPSS Puan sıralaması, başvuru süresinin bitiminden itibaren en geç 5 (beş) iş günü içinde www.deu.edu.tr adresinde ilan edilecek. Kişilerin göreve başlatılabilmesi için talep edilen belgeler de www.deu.edu.tr adresinden duyurulacak.

Başarılı olunduğu ilan edilen adayların Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması için, talep edilen belgeler ile birlikte 5 (beş) işgünü içerisinde Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi İnsan Kaynakları Birimine şahsen başvurmaları gerekmektedir. İstenen belgeleri süresi içerisinde teslim etmeyenler bu haklarından vazgeçmiş sayılacak.

İlan detayları için TIKLAYIN.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.