İş İlanları – Banka Sınavları

Doğa Koleji Tanıtım Personeli Alımı

Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olan Doğa Koleji 2015 yılı son çeyreğiyle beraber 10’ilde en az lise mezunu personel alımı yapacak. Doğa Koleji her yıl olduğu gibi 2015-2016 eğitim öğretim yılının başlamasıyla beraber büyüyen öğrenci kitlesi nedeniyle personel alımlarına devam ediyor. Özellikle yeni eğitim ve öğretim yılında oldukça fazla veli’nin tercih sebebinin Doğa Koleji olması nedeniyle okullarının eğitim sistemi ve modelleri hakkında tanıtım yapacak personeller alacaktır.Duyurusunu yaptığı yeni ilanlar ile birçok kişiye ekmek kapısı olacak olan Doğa Koleji, alım yapacağı personellerde bu iş pozisyonu için tecrübe ve deneyim aramamaktadır.

Doğa Koleji Tanıtım Personeli Alımı ile  bir çok pozisyon için ilan verilmiş olsa da, pozisyonların sayısı ve şeklinde değişiklikler gözüküyor. Bunların başında da saha tanıtım personel alımları gelmektedir. Şuan İnternet’e 30’a yakın ilanı olan Doğa Koleji saha tanıtım pozisyonu için ayrıca bir alıma gittiğini gözlemliyoruz.

Doğa Koleji Tanıtım Personeli Alımı ilanlarında Lise veya Yüksekokul mezunu adaylara verilen öncelik dikkati çekmekle beraber, Bu pozisyon için alım yapılacak kişilerde aranan şartları alt kısımda bulunan görsele tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Saha Tanıtımı Pozisyonu için alım yapılacak iller ise;

Adana, Ankara, Antalya, Aydın,Eskişehir, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Samsun.

İLANA BAŞVURMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ.

Doğa Koleji Tanıtım Personeli Alımı ilanıyla beraber güncel doğa koleji personel ilanları için İnternet sitemizi takip ederek bu önemli kurumun iş ilanları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ