İş İlanları – Banka Sınavları

Doğa Koleji Personel Eleman Alımı İş İlanları

Türkiye’nin prestijli okullarından birisi olan Doğa Koleji her yıl olduğu gibi 2015 yılının tüm aylarında da alımlarına devam ediyor. Özellikle 2015 yılını 2016 yılına bağlayan yılda birçok kişiyi işe alacak olan Doğa Koleji, birçok ilan karşımıza çıkıyor. Sitelere yüklediği yeni ilanlar ile birçok kişiye ekmek kapısı olacak olan Doğa Koleji öncelikli olarak kişilerin geçmişlerine ve başarılarına bakıyorlar.

Doğa Koleji personel eleman alımı iş ilanları  de birçok pozisyon için verilmiş olsa da, pozisyonların sayısı ve şeklinde artış görülebilir. Özellikle 2015 yılının getirdiği yeni dersler ve yenilikler ile alımların sayısı daha da artabilir. Şuan internette 30’a yakın ilan veren Doğa Koleji her bir pozisyonu için titizlikle alım yapacaktır.

Doğa Koleji personel eleman alımı iş ilanları de hangi pozisyonlarla yapılacak diye merak ediyorsanız aşağıda yer alan pozisyonları inceleyebilirsiniz.

– OKUL MÜDÜRÜ,
– MÜDÜR YARDIMCISI,
– TÜM BRANŞ ÖĞRETMENLERİ,
– İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ,
– MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ,
– TARİH ÖĞRETMENİ,
– KİMYA ÖĞRETMENİ,
– DİN KÜLTÜRÜ ÖĞRETMENİ,
– BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ,
– FİZİK ÖĞRETMENİ,
– BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ.

Doğa Koleji personel eleman alımı iş ilanları de bu pozisyonlarla yapılacak olup bu pozisyonların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. İnternet sitemizi takip ederek güncel iş ilanları hakkında bilgi alabilirsiniz. Diğer ilanlara ve yukarıda bulunan ilanlara başvuruda bulunmak için ise aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ